O TYM JEST GŁOŚNO

To nie był żaden romans?! Co naprawdę łączyło księżną Dianę z Dodim Al-Fayedem

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2017 09:00
Diana i Dodi Al-Fayed
Fot. East News

Mówiono o ślubie, a nawet o ciąży… Związek księżnej Diany z Dodim Al-Fayedem od samego początku owiany był tajemnicą i budził kontrowersje. Co ciekawe, ani ona ani on nigdy wprost nie powiedziali, co tak naprawdę ich łączy. Czy Diana i Dodi w ogóle byli parą? 

Polecamy: Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Grób księżnej Diany jest pusty…? oraz: 

„Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

Jak Diana poznała Dodiego Al-Fayeda?

Historia ich znajomości z zaledwie tabloidowej wzmianki niemal błyskawicznie przerodziła się w romans stulecia. Nikogo tak naprawdę nie obchodziło, kim on był i co robił. Najważniejsze, że kobieta, z którą całował się na zdjęciu była księżną Walii. Mohamed al-Fayed poznał Dianę na jednej z charytatywnych imprez w Londynie i szybko zapoznał ją ze swoim synem, Dodim. Księżna i syn miliardera szybko przypadli sobie do gustu. Al.-Fayed postanowił wykorzystać swoją szansę – zaprosił ją wraz z synami do swojego domu na południu Francji. Zgodziła się. Już w połowie lipca pojawiły się wspólne zdjęcia pary prosto z dyskoteki na jachcie. Niby niewinne fotografie, ale dawały do myślenia, w końcu taki był ich cel – wzbudzić zazdrość w Karolu.

Życie z dala od królewskiej rodziny, skromne grono powierników i przyjaciół, a do tego ciągła nagonka ze strony paparazzi. Diana rozpaczliwie poszukiwała kogoś, na kim mogłaby się oprzeć. On nie doceniany przez ojca, zawsze chciał mu udowodnić, że jest kimś i że będzie o nim głośno. Nikogo nie dziwi więc znajomość Diany z Dodim. On oprócz fortuny mógł zapewnić jej bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ona jemu rozgłos na skalę światową.

Polecamy także: To zdjęcie zszokowało internautów! Nawet w dniu ślubu książę Karol nie krył uczucia do Camilli Parker-Bowles

Czy księżna Diana i Dodi Al-Fayed byli parą?

Wydarzenia, jakie miały miejsce od czasu ich wspólnej wyprawy na wakacje do tragicznej śmierci w tunelu, rozgrywały się z prędkością światła. Para często wdawała się w szaleńczą zabawę z prasą. Jednego dnia to Diana wszczynała grę, obiecując mediom, że lada dzień podzieli się z nimi wyjątkowymi opowieściami, a drugiego wściekła na paparazzi polewała ich wodą. Niestety, ta gra nie skończyła się dla nich dobrze. Diana i Dodi zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu.. uciekając przed paparazzi. Choć od ich tragicznej śmierci minie niedługo 20 lat, na jaw wciąż wychodzą kolejne informacje o ich związku.  Podobno kilka dni przed tragiczną śmiercią w Paryżu księżna Diana zapytała zaprzyjaźnionego księdza Franka Gelliego, czy mogłaby wziąć ślub z Dodim Al-Fayedem, który był muzułmaninem. Kapłan nie miał wątpliwości, że para planowała pobrać się i doszłoby do tego, gdyby nie zginęli w wypadku w stolicy Francji. „Jestem pewny, że gdyby Diana i Dodi przeżyli, wzięliby ślub”, mówił.

 

Księżna Diana chciała wziąć ślub z Dodim, a  w chwili śmierci była w ciąży?

Dziesięć lat temu francuski dziennikarz śledczy Chris Laffaille związany z „Paris Match” przekonywał, że w chwili śmierci księżna Diana była w dziewiątym lub dziesiątym tygodniu ciąży, jednak... ojcem wcale nie był Dodi Al-Fayed! Były koroner rodziny królewskiej ostro zaprzeczył tym doniesieniom. Choć od śmierci Diany minie niebawem dwadzieścia lat, wciąż na jaw wychodzą kolejne teorie dotyczące jej życia. Pojawiają się nowe źródła - domniemane przyjaciółki, fryzjerki, kelnerzy, a nawet lokaje, którzy zarzekają się, że byli z księżną bardzo blisko. Tego jak było, prawdopodobnie nie dowiemy się już nigdy…

Polecamy: Królowe ludzkich serc. Księżna Kate i księżna Diana nawet podobnie się ubierają. Zobaczcie zdjęcia!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!