edyta górniak
O TYM SIĘ MÓWI

„Edyta jest dla mnie najlepszym lekarstwem”. Mama Edyty Górniak czuje się już lepiej? 

Jaki jest stan zdrowia Pani Grażyny?

VIVA! 14 sierpnia 2018 09:55
edyta górniak

Ostatnie dni były dla niej bardzo trudne. Edyta Górniak martwi się o zdrowie mamy i nie odstępuje jej na krok. W środę Pani Grażyna Jasik trafiła do opolskiego szpitala z podejrzeniem udaru. Ma niedowład kończyn i lewej części ciała. Jaki jest stan jej zdrowia?

Jaki jest stan zdrowia mamy Edyty Górniak? 

Od początku Pani Grażyna mogła liczyć na opiekę i wsparcie najbliższych. Przy jej łóżku czuwali córki, ukochany mąż,  a także wnuczek Allan. Edyta Górniak spędza z mamą każdą chwilę. Dba o to, by miała jak najlepszą opiekę. Uczestniczyła przy każdej konsultacji, była obecna przy badaniach. Podobno sprowadziła do Opola najlepszego neurologa, by ten pomógł w zwalczeniu niedowładu kończyn i lewej części ciała. Według najnowszych informacji, Panią Grażynę czekają jeszcze wyniki usg jamy brzusznej i punkcji kręgosłupa. 

„Edyta nie odstępowała mnie na krok. Jest moim lekarstwem. Każdemu życzę takiej córki, a ja mam takie dwie – Edytkę i Gosię, która specjalnie przyleciała do mnie z Londynu. Zdrowie oraz kochająca się i szanująca wzajemnie rodzina to jest w życiu najważniejsze”, powiedziała poruszona mama Edyty Górniak w rozmowie z Super Expressem. 

Edyta Górniak odwołała wszystkie zobowiązania zawodowe, by być przy mamie. Podobno Pani Grażyna nie chce, by Edyta Górniak zrezygnowała z koncertów. Od zawsze wspierała karierę córki i „zamierza oglądać ją na ekranie szpitalnego telewizora albo na żywo w internecie”. Piosenkarka pojawi się festiwalu TOP Of The TOP w Sopocie. W tym czasie to siostra gwiazdy zajmie się mamą. 

Pani Grażynie życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce wyjdzie ze szpitala.  

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Allan Krupa z babcią

Mama Edyty Górniak i syn Edyty Górniak, Allan Krupa
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.