Krystyna Przybylska, wieczór wspomnień o Annie Przybylskiej, 26.09.2017, Warszawa
Fot. Michal Wozniak/East News
O tym się mówi!

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Przekazała niepokojące wieści

"Szybka reakcja: prędko, szpital!"

Aleksandra Frankowska 9 sierpnia 2023 07:51
Krystyna Przybylska, wieczór wspomnień o Annie Przybylskiej, 26.09.2017, Warszawa
Fot. Michal Wozniak/East News

Jeszcze niedawno mama Anny Przybylskiej bawiła się na weselu Dariusza z „Sanatorium miłości”. Teraz poinformowała, że trafiła do szpitala. Jaki jest je obecny stan zdrowia?

ZOBACZ TEŻ: Przez całe życie martwiła się o bezpieczeństwo córki. Gdy Ania Przybylska odchodziła, mama trzymała ją za rękę...

Krystyna Przybylska trafiła do szpitala

Mama Anny Przybylskiej niedawno przebywała w Inowrocławiu na turnusie sanatoryjnym. Następni wybrała się na ślub Dariusza i Joli z „Sanatorium miłości”, o czym również poinformowała w swoich social mediach.

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ / East News

„Wróciłam z rehabilitacji z Inowrocławia. Pierwsze dni były piękne: pogoda, zabiegi. Zaliczyłam nawet spotkanie na przyjęciu weselnym Joli i Darka z "Sanatorium miłości".

Niestety krótko po tym, wylądowała w szpitalu. Co się stało?

Krystyna Przybylska na SORze

Przybylska dokładnie nie zdradziła, co się wydarzyło, jednak napisała, że konieczna była pilna interwencja lekarzy. Na szczęście jej stan jest teraz stabilny.

"No i żeby było super, to na koniec, gdyby nie cudowne pielęgniarki Sanatorium Modrzew i pani doktor, i ich szybka reakcja: prędko, szpital!"

ZOBACZ TEŻ: On rozpieszczał córki, ona trzymała dom w ryzach. Historia Krystyny i Bogdana Przybylskich

Krystyna Przybylska
Fot. https://www.facebook.com/krysia.krysienka.31

Mama Anny Przybylskiej podziękowała również zespołowi opieki medycznej, który zajął się nią na najwyższym poziomie. Tym samym uspokoiła fanów, którzy drżeli o jej zdrowie.

"Szpitalem w Inowrocławiu na SOR jestem mile zaskoczona, od ratowników medycznych, po pielęgniarki i lekarzy. Za pośrednictwem Facebooka chcę bardzo podziękować, zarówno pracownikom sanatorium, jak i szpitalowi" – dodała Krystyna Przybylska. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.