Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
z życia gwiazd

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk kochali się bezgranicznie. Dlaczego nie zdecydowali się na ślub?

Za ich decyzją stał pewien powód...

Marcjanna Maryszewska 26 kwietnia 2023 10:06
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Łączyło ich wielkie uczucie, tworzyli piękną rodzinę oraz dom dla trójki swoich dzieci. Bez dwóch zdań byli jedną z bardziej zgranych oraz najpiękniejszych par show-biznesu... A pomimo tego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie zdecydowali się na ślub. Co stanęło na przeszkodzie zakochanych? Wszystko przez trudne doświadczenia aktorki, która w przeszłości poniosła osobistą porażkę...

Dlaczego Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk nigdy nie wzięli ślubu?

Gdy ujawnili swój związek, szybko okrzyknięto ich jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Bardzo poważnie myśleli o wspólnej przyszłości. Doczekali się również trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. W wywiadach zwykli żartować, że pociechy spajają ich związek lepiej niż obrączki. Niestety wszystkie ich plany zostały przekreślone przez bezlitosną chorobę — u Anny Przybylskiej zdiagnozowano nowotwór trzustki. Heroiczną walkę o swoje życie przegrała kilka miesięcy później... 

CZYTAJ TAKŻE: Był jej wielką miłością i ukojeniem. Joanna Liszowska i Tadeusz Głażewski planowali ślub, do którego nigdy nie doszło. Dlaczego?

Tym samym nigdy nie zdążyła stanąć na ślubnym kobiercu u boku Jarosława Bieniuka... To nie tak, że Ania całkowicie wykluczyła taki krok. Po prostu czekała na odpowiedni moment. "Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą" — przyznała jej siostra w wywiadzie dla VIVY!.

Anna Przybylska, Viva! 17/2012

Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska była zamężna, nim poznała Jarosława Bieniuka

Aktorka nie zdecydowała się na ślub z ukochanym ze względu na złe doświadczenia związane z pierwszym małżeństwem. Był to na tyle nieudany związek, że położył się wyraźnym cieniem na ostatnich latach jej życia... Nim poznała Jarosława, największą miłością Anny Przybylskiej był tenisista Dominik Zygra. Spędzali razem każdą wolną chwilę. Gdy tylko mogli, rozmawiali przez telefon. W wywiadach z kolei deklarowali, że już nic nie stanie na drodze ich uczucia.  "To była miłość od pierwszego wejrzenia" — podkreślał sportowiec w wywiadach dla Elle.

To Ania zaproponowała mu ślub. Pół roku później byli już małżeństwem... Lecz rzeczywistość szybko zweryfikowała ich wizje wspólnego życia. Uczucie przygasło, pojawiła się frustracja. Mieszkanie razem okazało się w zasadzie niemożliwe. Rok później sfinalizowali rozwód i rozeszli się w swoje strony. Jednak wydarzenie pozostawiło głęboką rysę na sercu młodej gwiazdy, która nie umiała się pogodzić z takim obrotem spraw. "Za wcześnie był ten ślub. Oboje byliśmy za młodzi i za dużo nam się wydawało. Bardzo przeżyłam rozwód, wstyd mi było przyznać się mamie, że to jednak nie jest to. Ona wiedziała o tym od początku, czekała, kiedy sama to sobie uświadomię", zwierzała się w rozmowie z magazynem Pani.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jedyna córka Macieja Stuhra jest już dorosła. W przeszłości nie układało się między nimi najlepiej...

Na szczęście kolejna szansa na prawdziwą miłość czekała tuż za rogiem. Anna Przybylska niedługo po rozwodzie związała się z Jarosławem Bieniukiem, u którego boku spędziła najpiękniejsze chwile swojego życia...  

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Premiera filmu Sęp, 2013

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Premiera filmu Sęp, 2013
Fot. VIPHOTO/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.