Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
TYLKO U NAS!

Małgorzata Socha urodziła córkę! Młoda mama pozdrawia czytelników VIVY!

Barbara Łubko 20 stycznia 2017 15:45
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Socha po raz drugi została mamą. Aktorką urodziła córeczkę Basię. Małgosia jak zawsze bardzo strzegła swojej prywatności. Nie chciała, by jej ciąża stała się tematem publikacji w mediach.

Polecamy też: Małgorzata Socha nie cierpi gwiazdorzenia, w kuszącą uwodzicielkę przeistacza się tylko na zdjęciach

Małgorzata Socha o swojej córce

Aktorka ma już trzyipóletnią córkę Zosię. Gdy ją urodziła pisano, że marzy o dużej rodzinie i na pewno nie poprzestanie. „Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła wtedy.

 

Mąż aktorki, Krzysztof Wiśniewski z którym wzięła ślub w 2008 roku, chętnie pomagał w opiece nad córką. „20 lat temu były inne wzorce, dziś mamy równouprawnienie i zawsze czekam na Krzysia z kąpielą Zosi”, mówiła Małgosia w jednym z wywiadów.

Małgorzata Socha - jak się czują mama i córka?

Młoda mama z nowo narodzoną córeczką są już w domu. Czują się znakomicie. Na Zosię w podwarszawskim domu aktorki czekał nowy pokoik.
Specjalnie dla Czytelników VIVY! Małgosia przesyła pozdrowienia!

 

Gratulujemy!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?