Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
TYLKO U NAS!

Małgorzata Socha urodziła córkę! Młoda mama pozdrawia czytelników VIVY!

Barbara Łubko 20 stycznia 2017 15:45
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Socha po raz drugi została mamą. Aktorką urodziła córeczkę Basię. Małgosia jak zawsze bardzo strzegła swojej prywatności. Nie chciała, by jej ciąża stała się tematem publikacji w mediach.

Polecamy też: Małgorzata Socha nie cierpi gwiazdorzenia, w kuszącą uwodzicielkę przeistacza się tylko na zdjęciach

Małgorzata Socha o swojej córce

Aktorka ma już trzyipóletnią córkę Zosię. Gdy ją urodziła pisano, że marzy o dużej rodzinie i na pewno nie poprzestanie. „Jak się ma pierwsze dziecko to się myśli o drugim”, mówiła wtedy.

 

Mąż aktorki, Krzysztof Wiśniewski z którym wzięła ślub w 2008 roku, chętnie pomagał w opiece nad córką. „20 lat temu były inne wzorce, dziś mamy równouprawnienie i zawsze czekam na Krzysia z kąpielą Zosi”, mówiła Małgosia w jednym z wywiadów.

Małgorzata Socha - jak się czują mama i córka?

Młoda mama z nowo narodzoną córeczką są już w domu. Czują się znakomicie. Na Zosię w podwarszawskim domu aktorki czekał nowy pokoik.
Specjalnie dla Czytelników VIVY! Małgosia przesyła pozdrowienia!

 

Gratulujemy!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Natalie Portman. One zostaną matkami w 2017 roku. Kto jeszcze?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?