Konrad Szczęsny 9 stycznia 2017 21:15
1/7
Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Marion Cotillard, Natalie Portman, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @Getty Images/East News
1/7

Ciąże gwiazd wzbudzają zawsze ogromne zainteresowanie mediów, szczególnie gdy gwiazdy zachodzą w nią po raz pierwszy. W 2017 r. na świat przyjdą dzieci m.in. Anny i Roberta Lewandowskich, Cheryl Cole czy Otylii Jędrzejczak. Kto jeszcze powita na świecie swoje pociechy?

 

Polecamy też: 2016 był rokiem wyczekiwanych porodów i ciąż. Marzenia o dziecku spełnili...

 

Dla tych gwiazd rok, który rozpoczął się niedawno, będzie przełomowy. Wiadomości o ich ciążach zelektryzowały media i fanów, narodziny dzieci z pewnością wywołają olbrzymie zainteresowanie wszystkich. Która z ciąż jest najbardziej wyczekiwana? Kto powita swoje dziecko na świecie najszybciej? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Natalia Kukulska urodziła córeczkę!  

2/7
Anna Lewandowska
Copyright @ONS
2/7

6 grudnia 2016 r. Robert i Anna Lewandowscy oficjalnie potwierdzili, że zostaną po raz pierwszy rodzicami. W wywiadach udzielonych po meczu, na którym piłkarz ogłosił tę radosną nowiną za pomocą tzw. cieszynki powiedział, że swoje pierwsze dziecko powitają w kwietniu 2017 r. Już teraz ciążę Anny Lewandowskiej okrzyknięto najbardziej wyczekiwaną w minionym roku. Choć jeszcze nie zdradzili płci dziecka plotkuje się, że będzie to dziewczynka.

3/7
Natalie Portman, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @Getty Images
3/7

Natalie Portman zostanie po raz drugi mamą prawdopodobnie już niedługo. Na gali Złotych Globów, która odbywała się 10 stycznia, zaprezentowała sporych rozmiarów ciążowe krągłości. Aktorka do tej pory oficjalnie nie potwierdziła krążących od wiosny informacji, jednak nikt nie ma wątpliwości, że na dniach ona i jej mąż Benjamin Millepieda zostaną po raz drugi rodzicami. Oboje wychowują już syna Alepha, który na świat przyszedł 14 czerwca 2011 r.

 

Polecamy też: Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy? Zobacz zwiastun filmu "Jackie" w reżyserii Pablo Larraina

4/7
Otylia Jędrzejczak, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @East News
4/7

Otylia Jędrzejczak tuż przed świętami potwierdziła informacje o swojej ciąży, zamieszczając na Instagramie zdjęcie, które nie pozostawiało wątpliwości. W rozmowie z nami zdradziła z kolei, że czuje się doskonale. Ojcem dziecka jest życiowy partner pływaczki, Paweł Przybyła. Jest on nauczycielem wychowania fizycznego w jednym z liceów, jak również byłym zawodnikiem drużyny Cracovii w sekcji koszykówki. Jak podał portal Pudelek.pl, termin porodu Otylii Jędrzejczak został wyznaczony na marzec.

 

 

5/7
Marion Cotillard, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @East News
5/7

Ciąża Marion Cotillard wywołała w świecie show-biznesu skandal. Wszystko dlatego, że spekulowano, iż ojcem dziecka jest... Brad Pitt, z którym miała nawiązać płomienny romans na planie „Sprzymierzonych”. Jednak aktorka zdementowała te informacje i potwierdziła, że na świat przyjdzie owoc jej związku z reżyserem i aktorem Guillaume Canetem. Oboje wychowują syna Marcela, urodzonego 20 maja 2011 roku. Póki co nieznany jest termin porodu, ale będzie to na pewno pierwsza połowa tego roku.

 

Polecamy: Rodowicz, Urbańska, Steczkowska, Figura, Kwaśniewska... Sławne matki z dziećmi na okładkach "VIVY!"

6/7
Irina Shayk, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @Getty Images
6/7

Irina Shayk co prawda nie znalazła szczęścia u boku Cristiano Ronaldo (ich rozstanie po pięciu latach na przełomie 2015 i 2016 r. wywołało duży medialny szum), jednak bardzo szybko związała się z aktorem Bradleyem Cooperem i... zdecydowała na dziecko! Jest prawdopodobnie w czwartym lub piątym miesiącu ciąży, zatem również urodzi w pierwszej połowie 2017 r. To jej pierwsze dziecko.

 

Polecamy też:  Tak Anna i Robert Lewandowscy okazują sobie czułość na Instagramie. Już wiosną dołączy do nich córka

7/7
Cheryl Cole, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
Copyright @Getty Images
7/7

2016 r. obfitował w skandale w życiu członkini Girls Aloud. Najpierw wyszło na jaw, że Cheryl Cole spotyka się z 10 lat młodszym członkiem One Direction, Liamem Paynem. Z kolei w grudniu media obiegła informacja, że para... spodziewa się dziecka! To pierwsza ciąża 33-letniej gwiazdy. Obecnie Cheryl jest w trakcie rozwodu się ze swoim drugim mężem Jean-Bernardem Fernandez-Versinim, z którym stanęła na ślubnym kobiercu po zaledwie trzech miesiącach znajomości. Wcześniej była związana z piłkarzem Ashley'em Cole'm.

 

Polecamy też: Przyszłe mamy na naszych okładkach. Piękne ciążowe brzuszki i wspomnienia znanych mam z tego okresu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.