urodziny
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Otylia Jędrzejczak potwierdziła informacje o ciąży: Czuję się doskonale

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2016 09:45
urodziny
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wiadomość o ciąży Otylii Jędrzejczak zelektryzowała wczoraj media. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia na Instagramie. W rozmowie z nami pływaczka potwierdziła te informacje. Zapytana, jak czuje się w nowej życiowej roli, odpowiedziała: – Czuję się doskonale!

 

Polecamy też: O samotności, życiowych zakrętach i nadziei wbrew wszystkiemu. Otylia Jędrzejczak kończy 33 lata

 

Otylia Jędrzejczak 10 dni temu, 13 grudnia 2016 r. obchodziła urodziny. Jak się okazało, były one dla niej wyjątkowe. Prezentami, które otrzymała, pochwaliła się na Instagramie i podpisała je:

 

„Kochani kolejny roczek wskoczył ;))) Dziękuję wszystkim za życzenia, buziaki itd. Będę zdrowa i dalej konsekwentnie realizowała swoje marzenia ;) Dostałam od dzieci podczas zawodów piękne maskotki :) Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą .... :) #urodzinki #pięknezmiany #happy”.

Wywołało to falę spekulacji i domysłów. Jednak wszystko stało się jasne!

Otylia Jędrzejczak o ciąży

W rozmowie z nami pływaczka potwierdziła te informacje. – Czuję się doskonale. O planach... trudno mi pisać. Życzę spokojnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia – napisała nam.

Otylia Jędrzejczak o płci dziecka

W rozmowie z „Super Expressem” Otylia Jędrzejczak nie chciała zdradzić płci dziecka, ale potwierdziła, że była to ciąża planowana i wprost nie posiada się z radości, że już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko.

Skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama

Ojcem dziecka jest życiowy partner pływaczki, Paweł Przybyła. To nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów, jak również były zawodnik drużyny Cracovii w sekcji koszykówki.

Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa – zwierzyła się.

Termin porodu Otylii Jędrzejczak

Jak podaje portal Pudelek.pl, termin porodu Otylii Jędrzejczak został wyznaczony na marzec.

Polecamy też: „Dzięki uprawianiu sportu doceniasz bardziej każdą rzecz”. Najwięksi sportowcy na okładkach VIVY!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.