urodziny
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Otylia Jędrzejczak potwierdziła informacje o ciąży: Czuję się doskonale

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2016 09:45
urodziny
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wiadomość o ciąży Otylii Jędrzejczak zelektryzowała wczoraj media. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia na Instagramie. W rozmowie z nami pływaczka potwierdziła te informacje. Zapytana, jak czuje się w nowej życiowej roli, odpowiedziała: – Czuję się doskonale!

 

Polecamy też: O samotności, życiowych zakrętach i nadziei wbrew wszystkiemu. Otylia Jędrzejczak kończy 33 lata

 

Otylia Jędrzejczak 10 dni temu, 13 grudnia 2016 r. obchodziła urodziny. Jak się okazało, były one dla niej wyjątkowe. Prezentami, które otrzymała, pochwaliła się na Instagramie i podpisała je:

 

„Kochani kolejny roczek wskoczył ;))) Dziękuję wszystkim za życzenia, buziaki itd. Będę zdrowa i dalej konsekwentnie realizowała swoje marzenia ;) Dostałam od dzieci podczas zawodów piękne maskotki :) Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą .... :) #urodzinki #pięknezmiany #happy”.

Wywołało to falę spekulacji i domysłów. Jednak wszystko stało się jasne!

Otylia Jędrzejczak o ciąży

W rozmowie z nami pływaczka potwierdziła te informacje. – Czuję się doskonale. O planach... trudno mi pisać. Życzę spokojnych i radosnych Świat Bożego Narodzenia – napisała nam.

Otylia Jędrzejczak o płci dziecka

W rozmowie z „Super Expressem” Otylia Jędrzejczak nie chciała zdradzić płci dziecka, ale potwierdziła, że była to ciąża planowana i wprost nie posiada się z radości, że już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko.

Skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama

Ojcem dziecka jest życiowy partner pływaczki, Paweł Przybyła. To nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów, jak również były zawodnik drużyny Cracovii w sekcji koszykówki.

Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa – zwierzyła się.

Termin porodu Otylii Jędrzejczak

Jak podaje portal Pudelek.pl, termin porodu Otylii Jędrzejczak został wyznaczony na marzec.

Polecamy też: „Dzięki uprawianiu sportu doceniasz bardziej każdą rzecz”. Najwięksi sportowcy na okładkach VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.