Jackie Kennedy
Fot. East News
NIEZWYKŁA BIOGRAFIA

Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy? Zobacz zwiastun filmu "Jackie" w reżyserii Pablo Larraina

Olga Figaszewska 6 października 2016 15:00
Jackie Kennedy
Fot. East News

"Jackie”, to tytuł najnowszej produkcji Pablo Larraina. Pochodzący z Chile reżyser postanowił zmierzyć się z tragicznymi losami rodziny Kennedych. Film opowiada historię pierwszych czterech dni z życia Jacqueline Kennedy tuż po zabójstwie jej męża, Johna F. Kennedy'ego w 1963 r. Film pokazuje sceny zamachu, pogrzeb prezydenta, a przede wszystkim przedstawia skomplikowany, psychologiczny portret Jackie.

 

W głównej roli została obsadzona Natalie Portman. Jak donoszą zagraniczne media, zaraz po premierze "Jackie" we wrześniu na Festiwalu Filmowym w Wenecji, eksperci mówili, że aktorka ma właściwie zagwarantowaną nominację do Oskara w kategorii najlepsza aktorka. Po obejrzeniu zwiastuna, możemy jednoznacznie stwierdzić, że aktorka, z łatwością wcieliła w rolę Pierwszej Damy. Styl ubioru, oprawa muzyczna, no  i ten akcent!

 

Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie filmu? Oprócz Caspara Phillipsona jako Johna F. Kennedy'ego zobaczymy Petera Sarsgaarda (Robert Kennedy), Gretę Gerwig (Pamela Turnure), Maxa Casella (Jack Valenti) i Beth Grant (Ladybird Johnson).
Niezwykła biografia została nakręcona w Paryżu.

 

Jackie Kennedy
Fot. East News

 
Portman jest kolejną aktorką, która razem z Katie Holmes, Jacqueline Bisset, Jeanne Tripplehorn i Sarah Michelle Gellar, wcieliła się w rolę Jackie Kennedy.
 
Już 2 grudnia odbędzie się światowa premiera filmu. Nie wiadomo, kiedy film trafi na ekrany w Polsce.
Pierwszy zwiastun do filmu "Jackie" przyprawi was o gęsią skórkę? Przekonajcie się sami.

 

Kim była była Jacqueline Kennedy? Nie tylko znała największe tajemnice najważniejszej osoby w kraju w kraju, sama dla wielu pozostawała zagadką. Zamach 22 listopada 1963 roku w Dallas wywrócił jej życie do góry nogami. W wieku 34 lat została wdową. Mimo to, potrafiła wziąć się w garść. Pokazała całemu narodowi, jak opłakiwać zamordowanego prezydenta. Ameryka nie mogła jej wybaczyć, ze kilka lat później wyszła za mąż za Arystotelesa Onassisa. Dla wielu pozostała ikoną mody. A gwiazdy do tej pory inspirują się jej stylem.

 

Zobacz pierwszy zwiastun "Jackie".

 

Zobacz także: Jackie Kennedy zrobiła wszystko, by chronić pamięć o JFK. Mimo że nie był idealnym mężem...

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.