Konrad Szczęsny 30 grudnia 2016 08:15
1/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Natalie Portman, Tamara Arciuch, Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Kukulska, ciąże roku 2016
Copyright @Instagram/East News/Getty Images/Marek Straszewski
1/7

Ciąże w show-biznesie wywołują zawsze wiele emocji. Wszystko dlatego, że losy dzieci gwiazd są później śledzone przez media i fanów. W tym roku stan błogosławiony ogłosiły m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Lewandowska i Irina Shayk (po raz pierwszy), Tamara Arciuch i Natalia Kukulska (po raz trzeci) oraz Natalie Portman (po raz drugi).

 

Dwie z nich już powitały na świecie swoje pociechy: to oczywiście Tamara Arciuch i Paulina Sykut-Jeżyna. Obie urodziły córeczki (prezenterka Polsatu nadała swojemu pierwszemu dziecku imię Róża). Rozwiązanie Natalii Kukulskiej ma zdarzyć się niebawem (piosenkarka w wywiadzie śmiała się, że ma nadzieję, iż córka Laura nie przyjdzie na świat w Sylwestra).

Aktualizacja tekstu 7 stycznia 2017: Natalia Kukulska urodziła córeczkę!  

 

 

Z kolei Robert Lewandowski potwierdził, że jego żona jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi prawdopodobnie w kwietniu 2017 r.

 

Która z ciąż była waszym zdaniem najbardziej oczekiwana i wzbudziła najwięcej emocji? Zachęcamy do oddania głosu w naszej ankiecie.

 

 

2/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram
2/7

Robert Lewandowski ciążę żony ogłosił za pomocą tzw. „cieszynki”. To gest, który piłkarze wykonują, gdy chcą zawiadomić świat o powiększeniu rodziny. Wkładają wtedy piłkę pod koszulkę, zaś kciuka (który ma przypominać gest ssania smoczka) do ust. Po meczu, który rozegrał 6 grudnia, napastnik reprezentacji Polski potwierdził w wywiadzie, że on i Anna Lewandowska powitają na świecie swoje pierwsze dziecko już w kwietniu 2017 r. Informacja ta była więc przez nich dość dobrze strzeżona. Choć jeszcze nie zdradzili płci dziecka plotkuje się, że będzie to dziewczynka.

 

 

 

 

3/7
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @
3/7

Paulina Sykut-Jeżyna swoją pierwszą ciążę potwierdziła pod koniec czerwca tego roku. Zdradziła wtedy, że to końcówka czwartego miesiąca. Szybko okazało się, że prezenterka Polsatu i jej mąż jesienią powitają na świecie córkę. Zdecydowali się dać jej na imię Róża. Dziewczynka urodziła się cała i zdrowa w grudniu. Jak zdradziła prowadząca „Taniec z Gwiazdami”, póki co nie planuje wracać do pracy i chce cały czas poświecić wychowywaniu pociechy.

 

 

4/7
Tamara Arciuch
Copyright @
4/7

O stanie błogosławionym Tamary Arciuch zaczęto plotkować jeszcze przed wakacjami. Informacje te potwierdziły się w czerwcu. Aktorka znana z seriali „M jak miłość” oraz „Druga Szansa” i jej partner Bartek Kasprzykowski powitali swoją kolejną pociechę (razem wychowują syna gwiazdy z pierwszego małżeństwa oraz owoc ich miłości, syna Michała) w listopadzie tego roku. Na świat przyszła wówczas zdrowa dziewczynka. Tamara Arciuch potwierdziła te informacje w specjalnym wpisie na Instagramie. Teraz aktorka poświęca czas wychowywaniu dziecka.

 

 

 

 

5/7
Natalia Kukulska, Viva! lipiec 2000
Copyright @Marek Straszewski
5/7

Natalia Kukulska oficjalnie potwierdziła swoją trzecią ciążę pod koniec lipca tego roku. Jednocześnie w życiu wokalistki nastał wyjątkowo intensywny czas: koncertowała, zasiadała w fotelu trenera w programie „The Voice of Poland”, emitowanym na antenie TVP2 oraz nagrywała materiał na nowy album. W wywiadzie, którego udzieliła „Urodzie Życia” zwierzyła się, że ma nadzieję, iż dziecko nie przyjdzie na świat w Sylwestra. W ten sposób nawiązała do sytuacji z trzeciej części filmu o przygodach Bridget Jones. Córka Laura planowo ma urodzić się na początku stycznia. Jej ojcem jest mąż artystki, Michał Dąbrówka. Matką chrzestną dziecka zostanie prawdopodobnie Ola Kwaśniewska.

 

 

6/7
Natalie Portman w ciąży, ciąże roku 2016
Copyright @Getty Images
6/7

Co prawda do dziś Natalie Portman nie potwierdziła informacji o swojej drugiej ciąży, ale zdjęcia aktorki nie pozostawiają wątpliwości, że już niedługo zostanie po raz drugi matką. Przypomnijmy, że gwiazda wychowuje już 5-letniego syna Alepha (urodzonego w połowie czerwca 2011 roku). Ojcem dziecka jest jej mąż, tancerz Benjamin Millepieda.

 

Polecamy też: Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy? Zobacz zwiastun filmu "Jackie" w reżyserii Pablo Larraina

7/7
Cristiano Ronaldo, Irina Shayk
Copyright @East News
7/7

Na początku grudnia media rozpisywały się o... pierwszej ciąży modelki i byłej partnerki Cristiano Ronaldo, Iriny Shayk! Kilka miesięcy wcześniej (a dokładniej w kwietniu) wyszło na jaw, że spotyka się ona z aktorem Bradleyem Cooperem. Było to o tyle ciekawe, że wcześniej spekulowano, iż trudno będzie jej się pozbierać po rozstaniu po pięciu latach związku z najbardziej popularnym piłkarzem świata. Jednak aktor i modelka dosyć szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. Irina Shayk jest teraz prawdopodobnie w czwartym miesiącu ciąży. 

 

Polecamy też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.