Marcin Brzeziński 23 marca 2017 06:30
1/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
1/8

Małgorzata Socha powróciła na salony! Ostatnio oglądaliśmy ją aż na trzech imprezach. Na dwóch z nich zaprezentowała czarne kreacje, na kolejnej - zrobiła wyjątek dla głębokiej zieleni. Przejdźmy jednak do szczegółów. Na jubileuszu marki Apart, której jest ambasadorką, Małgorzata Socha pojawiła się w czarnej kreacji marki Marlu z dużym, odsłaniającym nogę rozcięciem. I naprawdę trudno było uwierzyć, że aktorka jest dopiero miesiąc po porodzie! Na prezentację wiosennej ramówki Polsatu Małgorzata Socha wybrała również czarną kreację Marlu, tym razem z odsłoniętymi ramionami. Dodała do niego kopertówkę Olympia Le-Tan.


Polecamy też: Małgorzata Socha po raz pierwszy po porodzie na salonach z okazji 40-lecia marki Apart

 

Wyjątek dla zieleni

Na pokazie Łukasza Jemioła zobaczyliśmy ją dla odmiany w zielonej sukni Isabel Marant, oliwkowej kurtce Łukasza Jemioła. Stylizację dopełniały luksusowe akcesoria - sandały i torebka domu mody Valentino. Choć zestawienie zieleni i koloru oliwkowego mogło budzić pewne wątpliwości, to trzeba przyznać, że po raz kolejny Małgorzata Socha wyglądała naprawdę kwitnąco. Z niecierpliwością czekamy więc na następne stylizacje aktorki. Mamy nadzieję, że nie będą tylko czarne i zielone… Szczegóły stylizacji Małgorzaty Sochy możecie obejrzeć w naszej galerii!

Polecamy też: Co olśniewa bardziej: Małgorzata Socha czy biżuteria, którą nosi? Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji!

2/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
2/8

Małgorzata Socha w czarnej kreacji Marlu na wiosennej ramówce Polsatu.

3/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
3/8

Małgorzata Socha wyglądała bardzo elegancko w czarnej sukni z asymetrycznym dekoltem wykończonym efektowną falbaną. Uwagę przykuwała również jej torebka. To supermodny, przypominający książkę model z kolekcji marki Olympia Le-Tan.

5/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
5/8

Małgorzata Socha do zielonej sukni Isabel Marant założyła oliwkową kurtkę Łukasza Jemioła.

6/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
6/8

Małgorzata Socha uwielbia luksusowe dodatku. Na zdjęciu buty i torebka domu mody Valentino.

8/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
8/8

Małgorzata Socha do czarnej kreacji Marlu dodała efektowną biżuterię marki Apart!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.