Marcin Brzeziński 23 marca 2017 06:30
1/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
1/8

Małgorzata Socha powróciła na salony! Ostatnio oglądaliśmy ją aż na trzech imprezach. Na dwóch z nich zaprezentowała czarne kreacje, na kolejnej - zrobiła wyjątek dla głębokiej zieleni. Przejdźmy jednak do szczegółów. Na jubileuszu marki Apart, której jest ambasadorką, Małgorzata Socha pojawiła się w czarnej kreacji marki Marlu z dużym, odsłaniającym nogę rozcięciem. I naprawdę trudno było uwierzyć, że aktorka jest dopiero miesiąc po porodzie! Na prezentację wiosennej ramówki Polsatu Małgorzata Socha wybrała również czarną kreację Marlu, tym razem z odsłoniętymi ramionami. Dodała do niego kopertówkę Olympia Le-Tan.


Polecamy też: Małgorzata Socha po raz pierwszy po porodzie na salonach z okazji 40-lecia marki Apart

 

Wyjątek dla zieleni

Na pokazie Łukasza Jemioła zobaczyliśmy ją dla odmiany w zielonej sukni Isabel Marant, oliwkowej kurtce Łukasza Jemioła. Stylizację dopełniały luksusowe akcesoria - sandały i torebka domu mody Valentino. Choć zestawienie zieleni i koloru oliwkowego mogło budzić pewne wątpliwości, to trzeba przyznać, że po raz kolejny Małgorzata Socha wyglądała naprawdę kwitnąco. Z niecierpliwością czekamy więc na następne stylizacje aktorki. Mamy nadzieję, że nie będą tylko czarne i zielone… Szczegóły stylizacji Małgorzaty Sochy możecie obejrzeć w naszej galerii!

Polecamy też: Co olśniewa bardziej: Małgorzata Socha czy biżuteria, którą nosi? Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji!

2/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
2/8

Małgorzata Socha w czarnej kreacji Marlu na wiosennej ramówce Polsatu.

3/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
3/8

Małgorzata Socha wyglądała bardzo elegancko w czarnej sukni z asymetrycznym dekoltem wykończonym efektowną falbaną. Uwagę przykuwała również jej torebka. To supermodny, przypominający książkę model z kolekcji marki Olympia Le-Tan.

5/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
5/8

Małgorzata Socha do zielonej sukni Isabel Marant założyła oliwkową kurtkę Łukasza Jemioła.

6/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
6/8

Małgorzata Socha uwielbia luksusowe dodatku. Na zdjęciu buty i torebka domu mody Valentino.

8/8
Małgorzata Socha stylizacje
Copyright @East News
8/8

Małgorzata Socha do czarnej kreacji Marlu dodała efektowną biżuterię marki Apart!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.