Damian Duda 22 stycznia 2017 08:15
1/7
Paulina Krupińska, Andrzej Duda, Ryan Gosling, Anna Lewandowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo, EastNews, Getty Images, Bartek Wieczorek/LAF AM
1/7

Już kolejny tydzień z rzędu gwiazdy nas nie zawodzą! W wywiadach, których udzielają, często mówią o rzeczach, które nas – czytelników – śmieszą do łez. Jednak najwięcej zabawy jest wtedy, kiedy ich wypowiedzi zostają wyjęte z kontekstu, co zazwyczaj powoduje śmiech i niedowierzanie. Najzabawniejsza sytuacja to taka, kiedy gwiazdy wypowiadają się o rzeczach, o których nie mają zielonego pojęcia.

 

Zobacz też: Najlepsze wypowiedzi tego tygodnia: Najsztub, Lis, Cielecka i Petru

 

Już po raz siódmy Redakcja Vivy.pl, w ramach cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli", przytacza najlepsze wypowiedzi minionego tygodnia!

 

Przeczytaj też: Mercedes, Piróg, Szostak i Doda. Te słowa doprowadzą Was do łez

2/7
Andrzej Duda, viva.pl
Copyright @EastNews
2/7

Ten tydzień należał do polityków! Andrzej Duda w rozmowie z RMF24.pl odniósł się do nowego projektu Roberta Górskiego. Prezydent zaskoczył dziennikarza, bowiem zaznaczył, że to prezes Jarosław Kaczyński dzwoni do niego, a nie na odwrót.

 

Zobacz też: Nawet prezes PiS obejrzał ten kabaret. Dlaczego serial „Ucho prezesa” podbił serca Polaków?

 

„Nigdy nie oglądałem, ale słyszałem o tym programie satyrycznym. Mogę powiedzieć tylko tyle, że to pan prezes odwiedza pana prezydenta. To nie była wizyta w sprawach politycznych. Panie redaktorze, powtarzam jeszcze raz. Jeżeli jest taka pora, to pan prezes przyjeżdża do pałacu prezydenckiego’’, powiedział Duda.

 

Jesteście zaskoczeni?

 

 

3/7
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
3/7

Paulina Krupińska w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN wyznała, że ma w życiu takie momenty, że... chciałaby wystrzelić się w kosmos.

am takie momenty, że chciałabym się wystrzelić w kosmos, będąc z dzieckiem 24 godzin na dobre, 7 dni w tygodniu. Mam momenty załamania i cierpliwość moja jest na granicy, Ale robi słodką minę, mówi I love you i rozkłada mnie na łopatki’’, powiedziała Krupińska.

Też tak macie?

4/7
Donald Trump, viva.pl
Copyright @Getty Images
4/7

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, nigdy nie owija w bawełnę. Miliarder bez ogródek zarysował plan swojej prezydentury. W rozmowie z „Bildem’’ wyznał, że będzie robić... interesy z Rosją.

NATO jest przestarzałe po pierwsze dlatego, że zostało wymyślone wiele, wiele lat temu . Po drugie, jego członkowie nie płacą tyle, ile powinni. Tylko pięć krajów spełnia wymogi finansowe. Tylko pięć! To niewiele... Mimo to NATO pozostaje dla mnie bardzo ważne’’, powiedział Trump.

5/7
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Copyright @ Bartek Wieczorek / LAF AM
5/7

Ciąża Anny Lewandowskiej to jedno z najgłośniejszych wydarzeń medialnych ubiegłego roku. W jednym z ostatnich wywiadów trenerka wszystkich Polek przyznała, że „nie chce wyskakiwać z lodówki’’.

Chcemy tę ciążę przeżyć we dwójkę, sami. Ciąża dodaje skrzydeł, dodaje tej pozytywnej energii, takiego szczęścia i uśmiechu na twarzy’’, powiedziała Lewandowska.

Nie uważacie, że jest już trochę za późno?

6/7
Odeta Moro, viva.pl
Copyright @EastNews
6/7

Odeta Moro, była żona Michała Figurskiego, w rozmowie z Pudelek.tv ze smutkiem przyznała, że ma niewielu przyjaciół.

Nie lubię nazywać znajomości przyjaźnią, staram się używać tego słowa rozsądnie. Słowo przyjaźń jest zarezerwowana dla niewielkiej grupy ludzi. Moich przyjaciół jest niewielu, nie dlatego, że jestem nielubiana lub nietowarzyska, ale to są znajomości od lat. Patrząc na branżę mam bardziej koleżanki i kolegów, przyjaciół mam z liceum i z podwórka’’, powiedziała Moro.

7/7
Ryan Gosling, viva.pl
Copyright @Getty Images
7/7

O tym, że gwiazdy nie zdają sobie sprawy, jak żyje większa część społeczeństwa, wiemy od dawna. Do ich grona zaliczyć można amerykańskiego aktora Ryana Goslinga, który w rozmowie z TVN-em wyznał, że najgorsza praca, jaką można podjąć, to taka, kiedy pracuje się od 9 do 17.

„Moim największym marzeniem jest to, żeby nigdy nie mieć nudnej i regularnej pracy, od 9 do 17. Zawsze byłem muzykalny, muzyka interesowała mnie, jako dziecko tańczyłem, ale nigdy się temu nie poświeciłem’’, powiedział Gosling.

Podzielacie zdanie aktora?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?