Damian Duda 7 stycznia 2017 09:45
1/7
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
1/7

Wyznania osób znanych i lubianych budzą często nie tylko kontrowersje i zdziwienie, ale przede wszystkim... rozbawienie i niedowierzanie. Aktorzy, piosenkarze i celebryci w trakcie udzielania wywiadów są w stanie zabrać głos w niemal każdej sprawie. Najczęściej wypowiadają się na tematy, o których mają mgliste pojęcie. Równie często przytaczają historie, które przydarzyły się im lub ich znajomym. Czasem są one prawdziwe, czasem wydają się nieprawdopodobne, ale spełniają swoją funkcję: bawią odbiorców.

 

Polecamy też: Doda o rodzicach, Chajzer o paparazzich i Tadla o hejterach. Tych 10 wypowiedzi rozbawi was do łez

 

Redakcja Viva.pl już po raz piąty, w ramach cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli", przytacza dla Was najlepsze cytaty minionego tygodnia. Jednogłośnie możemy ogłosić, że ten tydzień należał do polityki.

 

Jedną z najmocniejszych wypowiedzi był tweet Piotra Najsztuba. Dziennikarz odniósł się do incydentu, który miał miejsce w Ełku.

 

 „...przyglądam się tym wpisom o "kozojebcach". A czym się oni róźnią od naszych, "owco i jagnio" jebców z połdudnia Polski? Że umieją kebabić?’’, napisał Najsztub.

2/7
Ewa Minge, Viva! czerwiec 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/7

Niedawno świat show-biznesu obiegła elektryzująca informacja. „Ewa Minge się zaręczyła’’ – głosiły nagłówki serwisów internetowych. Niestety, życie projektantki nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Większość kobiet ucieszyłby drogi pierścionek zaręczynowy, ale... nie Ewę Mingę – dla której okazał się on sporym problemem. –Mój pierścionek zaręczynowy jest w sejfie, jest tak cenny, że się boję go nosić na co dzień – wyznała Minge. To nie koniec problemów projektantki. Do tej stylizacji nie do końca pasuje – podkreśliła gwiazda w rozmowie z reporterką „Dzień Dobry TVN’’.

3/7
Mateusz Kijowski, viva.pl
Copyright @EastNews
3/7

Mateusz Kijowski został bohaterem ostatnich dni. Lider Komitetu Obrony Demokracji, który jeszcze nie dawno posądzany był o niepłacenie alimentów, teraz tłumaczy się z przelewów z konta stowarzyszenia na konto... własne. Jak podaje Onet, w ten sposób przelano aż 90 tysięcy złotych, a według innego działacza komitetu, Jacka Parola, za pierwsze pieniądze zebrane do puszek Kijowski kupił sobie... iPhone'a. Jednak lider KOD-u ma na to wytłumaczenie: Nigdy nie była to pensja, co najwyżej zwrot kosztów części ponoszonej pracy. Jestem w stanie rozliczyć się z każdej złotówki i każdej godziny poświęconej dla KOD-u.

4/7
Magdalena Cielecka
Copyright @
4/7

Ten tydzień należał do niej! Magdalena Cielecka wspólnie z Mają Ostaszewską, Maciejem Stuhrem i Jackiem Poniedziałkiem wystąpili na okładce „Newsweeka’’. Gwiazdy w ten sposób wyraziły swój sprzeciw wobec partii rządzącej. „Najdosadniej’’ zrobiła to Cielecka, która w wywiadzie wyznała, że czuję się jak „żydowskie dziecko w tramwaju w trakcie okupacji’’.

„Publiczne wypowiedzi nie wymagają odwagi. Ale pamiętam, jak raz wracałam wieczorem tramwajem po manifestacji, z przypiętym znaczkiem KOD. I siedział tam facet, czułam, że mnie rozpoznał. I on jakimiś dźwiękami, onomatopejami zwierzęcymi, próbował dać mi do zrozumienia, że mu śmierdzę. Poczułam się jak - przepraszam za porównanie - żydowskie dziecko w tramwaju w czasie okupacji. Dziecko, które jest wystraszone i wie, że nie powinno w tym tramwaju być’’, wyznała aktorka.

Macie podobne odczucia?

5/7
Tomasz Lis
Copyright @EastNews
5/7

W tym tygodniu Tomasz Lis stracił już chyba kompletnie nadzieję na odbudowę Polski. Najpierw „niezręczny wyjazd’’ Ryszarda Petru – który zdaniem dziennikarza był świetnym kandydatem na premiera – teraz Mateusz Kijowski tłumaczący się z faktur... Jedno jest pewne. Ostatnie dni to ciężki czas dla naczelnego „Newsweeka’’. Dziennikarz na Twitterze wyznał, że na marsze KOD-u nie chodzi dla lidera komitetu, lecz... „I z całym szacunkiem dla roboty Kijowskiego – na marsze nie chodzę dla Kijowskiego tylko przeciw Kaczyńskiemu’’, napisał Lis.

I wszystko jest jasne!

6/7
Tomasz Terlikowski, viva.pl
Copyright @EastNews
6/7

Nikt nie podejrzewał, że Tomasz Terlikowski może nie być Polakiem. Powiem więcej! Jest Polakiem w stu procentach! Wierzy w Boga, interesuje się polityką... Czego mu jeszcze potrzeba, żeby nie zostać posądzonym o niebycie częścią narodu polskiego?

Publicysta podzielił się z nami swoim kolejnym przemyśleniem. Otóż w byciu Polakiem nie przeszkadza mu to, że... uwielbia kebab. „Jestem Polakiem, katolikiem i uwielbiam kebab. Wspieram ludzi ciężko pracujących!’’, wyznał Terlikowski.

Wy też, podobnie jak Tomasz Terlikowski, uwielbiacie kebab?

7/7
Ryszard Petru, Nowoczesna, viva.pl
Copyright @EastNews
7/7

Ryszard Petru wie, jak zrobić zamieszanie. Lider Nowoczesnej kocha ciepłe klimaty, o czym cała Polska dowiedziała się nie od samego zainteresowanego, lecz z Twittera, na którego zostało wstawione zdjęcie z samolotu, którym leciał... na Maderę. Posłowi nie towarzyszyła żona, a posłanka Joanna Schmidt. Media zawrzały! Lider Nowoczesnej przerwał milczenie: „Wyjazd to była niezręczność’’.

 

Zobacz też: Najgłośniejsza wyspa ostatnich dni! Czym kusi Madera?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.