O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zabrała córeczki na niezwykłe wydarzenie! 

Podobne do mamy?

Olga Figaszewska 16 grudnia 2018 09:55

Za nami kolejna edycja Magicznej Gwiazdki, świątecznej akcji charytatywnej zorganizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Imprezę od wielu lat wspiera plejada polskich gwiazd. Do ich grona zalicza się również Małgorzata Socha, która na to niezwykłe wydarzenie przybyła wraz z całą rodziną! 

Małgorzata Socha z rodziną 

Małgorzata Socha na co dzień stara się dbać o prywatność swoich najbliższych. Jednak od czasu do czasu zamieszcza w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z dziećmi. Tym razem zrobiła wyjątek i na evencie pojawiła się z mężem i córeczkami: pięcioletnią Zosią i półtoraroczną Basią. Zabrakło jedynie najmłodszej pociechy, synka Stasia. 

Na odwiedzających Magiczną Gwiazdkę czeka wspaniały mini świat wioski Świętego Mikołaja, a w nim najbardziej realne renifery, kucyki i oczywiście Święty Mikołaj!  

Nie da się ukryć, że Małgorzata Socha tego dnia prezentowała się zjawiskowo. Zobacz, jak spędzała czas z najbliższymi.  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.