O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zabrała córeczki na niezwykłe wydarzenie! 

Podobne do mamy?

Olga Figaszewska 16 grudnia 2018 09:55

Za nami kolejna edycja Magicznej Gwiazdki, świątecznej akcji charytatywnej zorganizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Imprezę od wielu lat wspiera plejada polskich gwiazd. Do ich grona zalicza się również Małgorzata Socha, która na to niezwykłe wydarzenie przybyła wraz z całą rodziną! 

Małgorzata Socha z rodziną 

Małgorzata Socha na co dzień stara się dbać o prywatność swoich najbliższych. Jednak od czasu do czasu zamieszcza w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z dziećmi. Tym razem zrobiła wyjątek i na evencie pojawiła się z mężem i córeczkami: pięcioletnią Zosią i półtoraroczną Basią. Zabrakło jedynie najmłodszej pociechy, synka Stasia. 

Na odwiedzających Magiczną Gwiazdkę czeka wspaniały mini świat wioski Świętego Mikołaja, a w nim najbardziej realne renifery, kucyki i oczywiście Święty Mikołaj!  

Nie da się ukryć, że Małgorzata Socha tego dnia prezentowała się zjawiskowo. Zobacz, jak spędzała czas z najbliższymi.  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.