Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha pokazała dzieci! To zdjęcie aktorki robi furorę w sieci

Gwiazda pozuje na nim z Basią, Zosią i maleńkim Stasiem. Podobni do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2018 15:54

Mimo że jest uwielbianą przez miliony Polaków aktorką, najważniejszą rolą w jej życiu jest ta matki. Małgorzata Socha wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje dwie córki: Basię i Zosię oraz synka Stanisława. Na profilu aktorki na Instagramie właśnie pojawiła się fotografia, która rozczuliła jej fanów.

Małgorzata Socha pokazała dzieci. Jak wyglądają Basia, Zosia i Staś?

Dumna mama pozuje na zdjęciu z trójką swoich dzieci. Dwie córeczki bawią się zabawkami, budując domek z klocków, zaś najmłodszy, synek Staś, siedzi w bujanym krzesełku. Aktorka podpisała je:

„Są takie zabawki, które są ponadczasowe. Lego niezależnie od wieku pozwala puścić wodze wyobraźni!! Dobry pomysł na świąteczny prezent kreatywny. Potem tylko trzeba uważać, żeby na żadnego nie wejść gołą stopą. Co najczęściej budujecie z dziećmi z klocków? My dziś dom rodzinny”, zwierzyła się.

Dzieci Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha od zawsze chciała mieć dużą rodzinę. W jednym z wywiadów zwierzyła się, że jej marzeniem była... trójka dzieci, co trzy miesiące temu stało się faktem!

„Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci i słowa dotrzymałam. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie: Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić”, żartowała w dwutygodniku Party.

Dzieci są owocem związku aktorki z Krzysztofem Wiśniewskim, który jest inżynierem. Para wzięła ślub 5 lipca 2008 roku. Ich pierwsza córka, Zofia, przyszła na świat 11 sierpnia 2013, druga nieco ponad trzy lata później, 20 stycznia 2017 (para nadała jej imię Barbara), zaś najmłodsza pociecha pary, syn Stanisław, urodził się 4 września 2018 roku.

W galerii możesz zobaczyć rodzinne zdjęcia Małgorzaty Sochy. Patrząc na nie, trudno się nie wzruszyć  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.