Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha zachwyciła fanów wspólnym zdjęciem z mamą! 

Wyglądają jak siostry!

Olga Figaszewska 29 listopada 2020 06:45
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Prywatnie spełniona mama trójki wspaniałych pociech i kochająca żona. W życiu zawodowym - świetna aktorka, która swoimi filmowymi i serialowymi kreacjami zyskała sympatię widzów. Małgorzata Socha rzadko publikuje na kanałach społecznościowych zdjęcia z członkami swojej rodziny. Ale tym razem zrobiła wyjątek i zachwyciła obserwatorów. Na Instagramie pojawiła się wspólna fotografia z mamą! Fani zgodnie orzekli, że panie wyglądają jak siostry! 

Małgorzata Socha na rodzinnej fotografii z mamą

Małgorzata Socha zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej priorytetem, dlatego nic dziwnego, że stoi na straży ich prywatności. Aktorka zamieściła na Instagramie uroczą fotografię z mamą.  Nikt nie spodziewał się, że zdjęcie wywoła takie poruszenie wśród fanów gwiazdy. A ci zgodnie przyznają, że obie panie wyglądają jak siostry! W dodatku do zdjęcia pozują w identycznych stylizacjach. 

,,Jaka matka taka córka, po prostu!", przyznała sama Małgorzata Socha. 

,,Piękna mama! Jak siostra! Zawsze się zachwycam. Małgosiu, masz takie geny! Wow!", komentowała zdjęcie aktorki Zosia Ślotała. 

„,Super wyglądacie kobietki!!! 😍 ❤️", ,,Piękna mama", ,,Fantastycznie wyglądacie ♥️ pozdrawiam ciepło♥️", ,,Torpedy", ,,Piękna i elegancka mama! Sztos🥰🥰🥰", fani nie szczędzą komplementów.

My również jesteśmy zachwyceni!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.