Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha zaskoczyła fanów wspólnym zdjęciem z mamą! 

Są do siebie podobne?

Olga Figaszewska 24 kwietnia 2019 11:51
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Prywatnie spełniona mama trójki wspaniałych pociech i kochająca żona. W życiu zawodowym - świetna aktorka, która swoimi filmowymi i serialowymi kreacjami zyskała sympatię widzów. Małgorzata Socha 23 kwietnia skończyła 39 lat! Gwiazda świętowała ten dzień w gronie najbliższych. I chociaż rzadko zdarza się jej publikować na kanałach społecznościowych zdjęcia z członkami swojej rodziny, to tym razem zrobiła wyjątek!

Małgorzata Socha na rodzinnej fotografii z mamą

Małgorzata Socha zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej priorytetem, dlatego nic dziwnego, że stoi na straży ich prywatności. Ale z okazji swoich urodzin zamieściła na Instagramie uroczą fotografię z mamą. Dzięki temu możemy podziwiać efekt sesji, która powstała podczas kampanii dla jednej ze znanych marek. „Świętowanie urodzin z tą wspaniałą kobietą to prawdziwa przyjemność!☺️🎊 ”, napisała gwiazda.

Nikt nie spodziewał się, że zdjęcie wywoła takie poruszenie wśród fanów gwiazdy. A ci zgodnie przyznają, że obie panie wyglądają jak siostry!

„Obie śliczne. Mam nadzieję, że kiedyś będę tak dumna z córek jak Twoja Mama z Ciebie Małgosiu 😍”, „
To już wiadomo po kim Pani taka piękna ! ”, „Mama-jak siostra😉 piekna i na pewno równie fajna ja Pani❤️ ”, „Piękna matka i piękna córka 😍😍STO LAT 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ”, „Nie mogę się napatrzeć 😍”, fani nie szczędzą komplementów w komentarzach.

My również jesteśmy zachwyceni i przyłączamy się do życzeń.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.