VIVA! VIDEO

Ania Lewandowska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa w zachwycającej kampanii świątecznej Apart

Przy dźwiękach ponadczasowego hitu Zbigniewa Wodeckiego.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 listopada 2020 11:41

Świąteczna kampania Aparat „Lubię wracać…” to coś więcej niż reklama. To kwintesencja elegancji oraz kobiecości, która porywa historią opowiedzianą przez trzy ambasadorki marki - Annę Lewandowską, Julię Wieniawę oraz Małgorzatę Sochę. W baśniowej, świątecznej scenerii zobaczymy wyjątkowe, charyzmatyczne kobiety, które z sukcesem realizują zawodowe pasje i niezmiennie od wielu lat inspirują miliony Polek.

Inspirujące bohaterki kampanii Apart

Anna Lewandowska - znana z niespożytej energii i sportowego looku gwiazda pokazuje w świątecznej kampanii Apart zupełnie nowe oblicze. Na co dzień szczęśliwa mama i żona, ale też trenerka i psycholog rzeszy kobiet.

Julia Wieniawa to bez dwóch jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Jest wokalistką i aktorką, ale nie stroni także od roli bizneswoman. Jej udział w kampanii Apart to ukłon marki w stronę najmłodszych klientek. Gwiazda pokazuje, że w przypadku biżuterii niezależnie od wieku warto inwestować w najwyższą jakość.

Z kolei uwielbiana przez widzów Małgorzata Socha z powodzeniem łączy karierę zawodową i aktorskie sukcesy z rolą matki i żony. Jest związana z marką Apart już od kilku sezonów i po raz kolejny udowadnia, że biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety.

Świąteczna kampania Apart 2020 z udziałem Julii Wieniawy, Małgorzaty Sochy i Ani Lewandowskiej
Fot. mat. prasowe Apart

Świąteczna opowieść marki Apart

To wyjątkowe trio razem opowiada historię przyjaciółek, które dzielą się wspomnieniami utrwalonymi na fotografiach czy w albumach. Dzielą się więc nie tylko świąteczną radością, ale też przywołują wspólnie spędzone chwile sprzed lat. Pokazują, że pomimo upływu czasu, nadal drzemie w nich spontaniczność z dawnych czasów.

Ten świąteczny klimat nie byłby jednak kompletny bez muzyki, a ta jest tutaj nie bez znaczenia. Stała się nie tylko tłem, ale i jedną z bohaterek. To jeden z najsłynniejszych przebojów w historii polskiej muzyki w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego. „Lubię wracać tam gdzie byłem” została wyśpiewana z niezwykłą czułością i nostalgią. Słowa idealnie wpisują się w temat przewodni kampanii, czyli chęci powrotu tam, gdzie zostały drogocenne wspomnienia.

Świąteczna kampania Apart 2020 z udziałem Julii Wieniawy, Małgorzaty Sochy i Ani Lewandowskiej
Fot. mat. prasowe Apart

W kadrach Marcina Tyszki prezentowane są najpiękniejsze biżuteryjne nowości, które trafią w gust szerokiego grona kobiet. A jeśli się dobrze przyjrzycie, z pewnością zauważycie, że ten znakomity fotograf pojawia się w reżyserowanym przez siebie filmie jako cameo obok Anny Lewandowskiej, Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy. Wspólnie udało im się oddać wizję, która towarzyszyła powstawaniu kampanii.

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.