Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zachwyciła fanów zdjęciami z wakacji

Uwagę wielbicielek aktorki zwrócił jeden szczegół...

Olga Figaszewska 6 marca 2020 15:34
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Kolekcjonują rodzinne wspomnienia i cieszą się każdą chwilą. Małgorzata Socha wraz z rodziną wyjechała na wakacje. Aktorka podzieliła się z fanami słonecznymi kadrami z podróży. Rozczuliła serca fanów zdjęciem z córeczką. Ale wielbicielki gwiazdy zwróciły uwagę na jeden szczegół...

Małgorzata Socha na wakacjach

Małgorzata Socha postanowiła zregenerować siły przed kolejnymi zawodowymi wyznaniami i pracowitym sezonem. Wraz rodziną  wyjechała z Polski i udała się do prawdziwego raju! Relacją z podróży aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych. Zamieściła urocze zdjęcia z młodszą córeczką. Aktorka stara się zaszczepiać w swoich pociechach miłość do sportu. Nic dziwnego, że trzyletnia Basia towarzyszy mamie podczas treningu.

,,Wspólny trening zaliczony✔️ 🧘‍♀️💪 Mamuśki! Trenujecie z dziećmi? Jakie macie sposoby?", ,,Basieńka mistrzynią pływania! 🐠 Styl grzbietowy - na plecach mamy", pisała.

Wielbicielki aktorki są rozczulone tym widokiem. Podziwiają ją za angażowanie dzieci w aktywności sportowe. Ale większość z nich zwróciła jednak uwagę na wysportowaną sylwetkę Małgorzaty Sochy po trzech ciążach.  Gwiazda prezentuje się zjawiskowo!

„Słodki widok”, „Małgosiu wspaniale wyglądasz! ”, „Z takim krajobrazem za sobą cwiczylabym 2razy dziennie P.s.wyglada Pani Boskooo!!!”, „Trenujemy🙂 jak córeczka wiedzi że Mama ćwiczy to potem ją nasladuje:)”, czytamy. 


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.