Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
domy gwiazd

Małgorzata Socha pokazała kuchnię!

W takich wnętrzach gotowanie to sama przyjemność!

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 21:00
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Aktorka Małgorzata Socha mieszka w Małachowicach pod Warszawą. Jej dom to kwintesencja dobrego stylu i wyczucia wnętrzarskich trendów. Gwiazda wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim, córeczkami Zosią i Basią oraz urodzonym w 2018 roku synkiem Stanisławem mają do dyspozycji przestronne wnętrza podwarszawskiej willi. Gdzie rodzina spędza mnóstwo czasu? Oczywiście w kuchni! A jak jest urządzona?

W kuchni Małgosi Sochy króluje połączenie trzech neutralnych barw: bieli, czerni i srebra. O takie wnętrza na pewno trzeba dbać - szybciej się brudzą, ale za to prezentują niezwykle efektownie! Nam podobają się kafelki stylizowane na te z nowojorskiego metra i białe frezowane fronty szafek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakie macie sposoby na utrzymanie motywacji do treningów? 💪 Ja postanowiłam wyłączyć autopilota! Zaczęłam zmieniać trasy, którymi biegam - dzięki temu trening przestał być rutynowy. Pełna świadomość myśli i ciała 💆🏼‍♀️👌🏼 A po ćwiczeniach (zamiast posiłku) @naturalmojo. Mam dla Was kod rabatowy FIT50 który przy minimalnej kwocie zamówienia 399PLN daje 50% zniżki na cały asortyment, z wyjątkiem zakładki wyprzedaż. Przy mniejszej kwocie zamówienia kupon daje 30% rabatu. Wszystko znajdziecie na stronie www.naturalmojo.pl @naturalmojo_pl #heybeautiful #mindfulness #mymojo #aftertraining #morningworkout #fitnessfreaks #sportystyle @hibou_official

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Kuchnia Małgorzaty Sochy

Gwiazda lubi gotować. Trzeba przyznać, że kuchnia w domu Sochy jest świetnie zaprojektowana. Blat o dużej powierzchni pozwala bez problemu przygotowywać posiłki dla całej pięcioosobowej rodziny.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.