Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
domy gwiazd

Małgorzata Socha pokazała kuchnię!

W takich wnętrzach gotowanie to sama przyjemność!

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 21:00
Małgorzata Socha, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Aktorka Małgorzata Socha mieszka w Małachowicach pod Warszawą. Jej dom to kwintesencja dobrego stylu i wyczucia wnętrzarskich trendów. Gwiazda wraz z mężem Krzysztofem Wiśniewskim, córeczkami Zosią i Basią oraz urodzonym w 2018 roku synkiem Stanisławem mają do dyspozycji przestronne wnętrza podwarszawskiej willi. Gdzie rodzina spędza mnóstwo czasu? Oczywiście w kuchni! A jak jest urządzona?

W kuchni Małgosi Sochy króluje połączenie trzech neutralnych barw: bieli, czerni i srebra. O takie wnętrza na pewno trzeba dbać - szybciej się brudzą, ale za to prezentują niezwykle efektownie! Nam podobają się kafelki stylizowane na te z nowojorskiego metra i białe frezowane fronty szafek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakie macie sposoby na utrzymanie motywacji do treningów? 💪 Ja postanowiłam wyłączyć autopilota! Zaczęłam zmieniać trasy, którymi biegam - dzięki temu trening przestał być rutynowy. Pełna świadomość myśli i ciała 💆🏼‍♀️👌🏼 A po ćwiczeniach (zamiast posiłku) @naturalmojo. Mam dla Was kod rabatowy FIT50 który przy minimalnej kwocie zamówienia 399PLN daje 50% zniżki na cały asortyment, z wyjątkiem zakładki wyprzedaż. Przy mniejszej kwocie zamówienia kupon daje 30% rabatu. Wszystko znajdziecie na stronie www.naturalmojo.pl @naturalmojo_pl #heybeautiful #mindfulness #mymojo #aftertraining #morningworkout #fitnessfreaks #sportystyle @hibou_official

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Kuchnia Małgorzaty Sochy

Gwiazda lubi gotować. Trzeba przyznać, że kuchnia w domu Sochy jest świetnie zaprojektowana. Blat o dużej powierzchni pozwala bez problemu przygotowywać posiłki dla całej pięcioosobowej rodziny.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.