Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official, @mrozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Olga Figaszewska 7 sierpnia 2017 10:45
Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official, @mrozenek

Zapowiadany przez Małgorzatę Roznenek-Majdan „proces roku”, właśnie dobiegł końca. Jak donosi „Flesz”, prezenterka wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim. Jaką karę poniesie dziennikarz?

Zobacz też: Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego zdradził mroczną tajemnicę z przeszłości

O co chodzi w konflikcie między Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kubą Wojewódzkim?

Kuba Wojewódzki jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedna z nich wywołała medialną burzę. Małgorzata Rozenek-Majdan pozwała go jesienią ubiegłego roku o naruszenie dóbr osobistych. Chodziło o wywiad, którego Kuba Wojewódzki udzielił magazynowi „Playboy”. Dziennikarz stanął w obronie Renaty Kaczoruk, która w trakcie programu „Azja Express” uchodziła za czarny charakter. Modelka mierzyła się z hejtem ze strony internautów, a do tego na planie dochodziło do konfliktów między uczestnikami. W końcu rywalizacja toczyła się o najwyższą wygraną. Do największych spięć dochodziło między nią, a państwem Majdanów. „Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony?”, pytał Radosław po jednej z dyskusyjnych zagrywek. Konflikt wyszedł poza program i objawił się w postaci szczerego wywiadu Kuby, który stanął po stronie swojej dziewczyny: „Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto”, ogłosił.

Słowa, które wypowiedział następnej kolejności, wywołały prawdziwą burzę w polskim show-biznesie.

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp…, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego”, odpowiedział Kuba Wojewódzki.

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się wówczas do zarzutów w następujący sposób: „Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. PS: A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie…”.

Polecamy też: Takich słów z ust Renaty Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim nikt się nie spodziewał: „Nie znoszę tego”

Kuba Wojewódzki przeprasza Małgorzatę Rozenek-Majdan?


Jak Małgosia Rozenek-Majdan zapowiedziała, tak też się stało. Zgodnie z wyrokiem sądu, Kuba Wojewódzki będzie musiał zamieścić na stronie internetowej Playboya  stosowne przeprosiny i wpłacić 30 tysięcy złotych na konto Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.


„Do dzisiaj pomimo stosownego wezwania pan Wojewódzki nie wykazał zobowiązania sądu w postaci publikacji przeprosić. Wystąpimy do sądu celem publikacji tego ogłoszenia na jego koszt”, powiedział dwutygodnikowi „Flesz” adwokat dziennikarki, Piotr Ciszewski.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Do tej pory, Kuba Wojewódzki nie wypowiedział się tej sprawie. Uważacie, ze showman odwoła się od wyroku?

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.