Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie warto za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia’’. Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki!

Damian Duda 3 lutego 2018 09:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Małgorzata Rozenek-Majdan musi mierzyć się hejtem! Prezenterka jest obecnie jedną z gwiazd stacji TVN, a program, który przygotowała ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, ma być największym hitem wiosennej ramówki. Właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się z całą rodziną na długi urlop. Kierunek? Tajlandia. Niestety, nie wszystkim spodobały się zdjęcia gwiazdy w bikini. Dlaczego? 

 

Zobacz też: Premiera „Iron Majdan” coraz bliżej… Zdradzamy więcej szczegółów programu Małgorzaty i Radosława Majdanów!

Krytyka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda stacji nie wstydzi się swojego ciała. Wręcz przeciwnie. Małgorzata Rozenek-Majdan często publikuje w mediach społecznościowych odważne zdjęcia, dzięki którym zyskuje tyle samo pozytywnych reakcji, co krytycznych komentarzy. Jednak, jak podaje serwis Pudelek.pl, ostatnie selfie prezenterki wywołało burzę na Instagramie. 

 

 

Dzień dobry😘😘😘 kostium @lareveche

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

„Piękne ciało, nie jestem zazdrosna, też jestem mamą i dbam o siebie, ale gdyby moja matka półnaga co chwilę wrzucała zdjęcia prowokacyjne do sieci, wstydziłabym się jej, serio, a daleko mi do pruderii. Uważam, że brakuje pani klasy w tych wszystkich zdjęciach i pokazywaniu siebie. Co innego, gdy faktycznie paparazzi robią z ukrycia jak Kate Middleton, ale tutaj własna wola. Moim zdaniem strasznie obciachowe i nie warto, za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia’’.

 

To nie koniec negatywnych komentarzy pod adresem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kolejna internautka zarzuca gwieździe, że nie trzyma reguł, których uczy młode dziewczyny w programie „Projekt Lady’’.

 

„Piękna kobieta to nie ulega wątpowości, lecz nie zmienia to faktu, że osoba ucząca inne jak być damą nie powinna wstawiać takich zdjęć do sieci... Dziwię się, stacja na to pozwala. Pani Małgosia od jakiegoś czasu zmieniła styl i nie pasuje do takiego formatu... Kreacja odsłaniająca pupę na pewno byłaby skrytykowana przez mentorki programu, dlatego zastanawia mnie, czemu Pani Gosia jest tam prowadzącą, kiedy bardziej nadaje się na uczestniczkę... Mimo całej sympatii uważam, że powinno się albo prowadzić taki program i trzymać się takich reguł w życiu lub po prostu zrezygnować’’.

 

Uważacie, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie powinna publikować odważnych zdjęć w mediach społecznościowych? 

 

Małgorzata Rozenek, Viva! listopad 2012
Fot. Marlena Bielińska/Move

Małgorzata Rozenek-Majdan w sesji dla VIVY!, listopad 2012 r. 

 

Małgorzata Rozenek, Viva! listopad 2012
Fot. Marlena Bielińska/Move

Małgorzata Rozenek-Majdan w sesji dla VIVY!, listopad 2012 r. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.