Małgorzata Rozenek-Majdan, święta 2020
Fot. Instagram/@m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach Bożego Narodzenia

Gwiazda zdradziła, jak spędzą Wigilię

Olga Figaszewska 23 grudnia 2020 08:49
Małgorzata Rozenek-Majdan, święta 2020
Fot. Instagram/@m_rozenek

To będą dla nich wyjątkowe święta. Rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana powiększyła się. Kilka miesięcy temu powitali na świecie synka, Henia. Teraz już w komplecie, wspólnie z trójką pociech przygotowują się do Bożego Narodzenia. Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała już dom, a teraz na Instagramie zdradziła, jak spędzą Wigilię!

Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła już na początku grudnia. Chociaż nie ukrywa, że mogłaby zrobić to jeszcze wcześniej. Dla prowadzącej Projekt Lady to najpiękniejszy i najbardziej magiczny czas w całym roku.

 ,,Są takie chwile w ciągu roku, które są bardziej wyjątkowe, niż inne. Takim momentem jest dla mnie i całej mojej rodziny Boże Narodzenie. Chyba nie muszę szukać na to dowodów, bo świąteczne dekoracje pojawiają się w naszym domu już na samym początku grudnia. Ja najchętniej udekorowałabym dom już w listopadzie (ale jakoś zawsze udaje mi się przed tym powstrzymać", pisała na Instagramie gwiazda. 

Wraz z rodziną korzysta z każdej chwili. A w mediach społecznościowych publikuje urocze kadry z mężem, Radosławem Majdanem i  synkami: Stanisławem, Tadeuszem i Henrykiem. 

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że Wigilia jest jej ulubionym dniem w roku. W najnowszym poście gwiazda zdradziła, że ze względu na pandemię koronawirusa po raz pierwszy spędzą ją w mniejszym, rodzinnym gronie. 

,,Już niedługo święta 🎄 wigilia to chyba mój ulubiony dzień w roku 😁 tym razem po raz pierwszy w piątkę 😁❤️" , wyznała. Trzeba przyznać, że obok rodzinnych zdjęć opublikowanych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan trudno przejść obojętnie. 

Na Instagramie gwiazda pokazała także, jak w tym roku ozdobiła dom. W dekoracjach dominuje kolor czerwony. Nie brakuje złotych i zielonych akcentów. Wnętrza są niezwykle przytulne i zachwycają! 

Sami zobaczcie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.