Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan: „Zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką miłością

Szczęśliwa mama skomentowała narodziny synka

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 19:55
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje marzenie. Po raz kolejny została mamą. Wraz z mężem powitali na świecie synka. Henio urodził się w środę, 10 czerwca. Dla całej rodziny to ogromna radość! Wiadomość o narodzinach chłopca przekazał wczoraj dumny tata, Radosław Majdan. Teraz głos zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Jej wpis chwyta za serce! 

Małgorzata Rozenek-Majdan na wspólnym zdjęciu z synkiem

Najpierw radosną nowinę za pośrednictwem kanałów społecznościowych przekazał Radosław Majdan. 

,,To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️", obwieścił świeżo upieczony tata w dniu narodzin synka. 

Teraz szczęśliwa mama podzieliła się z fanami poruszającym postem. Po raz Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała narodziny Henia.  

,,Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś 💙 mały Cud 💙 przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością 💙 bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to 💙Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak „każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej." 💙", skomentowała gwiazda. 

,,Małgosiu tak się cieszę ❤️ Niech Henio rośnie zdrowy i szczęśliwy, a starsi bracia niech mu pokazują wszystkie uroki dzieciństwa ❤️ ściskamy Was bardzo mocno ", napisała Izabela Janachowska. ,,Mały Wielki Człowiek Henryk", dodała Hanna Lis. 

Jedno jest pewne, to najsłodsze co dziś zobaczycie! Małgosi Rozenek-Majdan i jej synkowi życzymy dużo zdrowia i radości. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.