Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgosia Rozenek-Majdan skrytykowana za zdjęcie z Radkiem i Heniem. Jej reakcja? Bezcenna! 

Prezenterka odpowiedziała internautom w ciekawy sposób!

Gabriela Czernecka 25 lipca 2020 13:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odkąd zostali rodzicami Henryka, chętnie dzielą się w sieci swoim życiem prywatnym. Niektórzy internauci mają im to jednak za złe i otwarcie wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach. Małgosia Rozenek-Majdan skomentowała posty internautów. Jej reakcja? Bezcenna!

Małgosia Rozenek-Majdan odpowiada na komentarze internautów

Zaledwie ponad miesiąc temu została mamą po raz trzeci, a już wraca do zawodowych obowiązków.  Małgorzata Rozenek-Majdan Gwiazda kilka dni temu po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na salonach w towarzystwie męża i trzech synów. Był to również debiut małego Henia, który był główną atrakcją wydarzenia. Dumna mama powoli wraca do formy sprzed ciąży i rozpoczyna sportowe treningi, czym chętnie dzieli się z fanami na swoim Instagramie. To właśnie tam prezenterka zamieszcza zdjęcia, na których internauci mają okazję zaobserwować jak wygląda jej życie.

Nic dziwnego, że skoro niedawno została mamą, najczęściej lądują tam ostatnio fotografie jej synka Henryka. Chłopiec rośnie jak na drożdżach i wygląda naprawdę uroczo szczególnie na ostatnim zdjęciu. Mamy okazję widzieć go w towarzystwie mamy  i taty, a wszyscy wspólnie leżą na łóżku. Niestety część obserwatorów postanowiła w komentarzach wyrazić swoje niezadowolenie.

Pod zdjęciem czytamy wpisy obserwatorów, którzy zarzucają małżonkom, że nieco prywatności powinni zachować dla siebie. „Zostawcie trochę prywatności dla siebie. Nie musimy wiedzieć, na którym boku śpicie”, brzmi komentarz.

Małgosia Rozenek-Majdan słynie jednak z tego, że daje się tak łatwo wyprowadzić z równowagi. „To po co tu wchodzisz? Jak nie musisz wiedzieć, to wystarczy tu nie zaglądać”, odpowiedziała internautce. To się nazywa dystans do siebie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.