Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Gdzie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzili Sylwestra

Gwiazda złożyła fanom wyjątkowe życzenia!

Olga Figaszewska 1 stycznia 2020 13:53
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali Nowy Rok w Zakopanem. Razem z dziećmi bawili się na balu w stylu lat dwudziestych. Impreza odbyła się w jednym z hoteli. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podzielili się z fanami kulisami zabawy. Widać, że spędzili cudowny czas w rodzinnym gronie.

Sylwester Małgorzaty i Radosława Majdanów

Wkrótce ich życie przejdzie rewolucję. Para spodziewa się dziecka. Rok 2020 będzie dla nich z pewnością magiczny. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła złożyć swoich obserwatorom życzenia noworoczne.

,,W lata 20 wkraczamy w klimacie lat 20, życząc Wam wszelkiej pomyślności i żeby ten rok był dla Was tak szczególny jak dla nas😁 szampańskiej zabawy i trudnego poranka😉🤪 Do siego roku 💫✨🌟⭐️💥🔥💃🕺🥂🍾", napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Na Instastories pojawiła się cała relacja z sylwestrowego balu. Nie brakowało dobrego towarzystwa, wykwintnego jedzenia i tańców.

 Jesteśmy pod wrażeniem stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Prezenterka na ten wyjątkowy wieczór wybrała długą błyszczącą suknię z eleganckim rozcięciem. Całość dopełniała opaska na włosy i czarne sandałki.

Wyglądała fenomenalnie!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taka piękna zima ❄️ w drodze na ognisko ❄️🔥 @hotelmercurekasprowyzakopane

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.