Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą mieli swoje reality show? „Wszystko jest możliwe”

MT 9 lutego 2017 16:15
Fot. Robert Wolański

Niedługo zobaczymy reality show z udziałem państwa Majdanów – taka informacja w ostatnich dniach obiegła media i fanów najsłynniejszej pary „Azja Express”. Czy to prawda?

- Nie mogę ani zaprzeczyć, ani potwierdzić – powiedział Wiktor Krajewski, menadżer Małgorzaty Rozenek-Majdan, w rozmowie z viva.pl. Jak wyjaśnił, gwiazda dostaje mnóstwo propozycji udziału w różnych formatach i przebiera w ofertach. Wciąż trwają zdjęcia do drugiej edycji „Projektu Lady”, poza tym gwiazda angażuje się w swój program „W dobrym stylu” na antenie TVN Style, w którym będzie doradzać Polakom, jak perfekcyjnie zorganizować codzienne zajęcia.

Ze słów menadżera Rozenek wynika co prawda, że plotka o reality show ma w sobie ziarnko prawdy, ale jeszcze jest za wcześnie, by mówić o konkretnym formacie. Wiemy już jednak, że Małgorzacie i Radosławowi Majdanom dobrze pracuje się razem przed kamerą i że nie wykluczają odsłonięcia rąbka tajemnicy z życia codziennego. „Wszystko jest możliwe” – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Czy ulubienica szefa TVN Edwarda Miszczaka znajdzie czas na udział w reality show? „Nawet rozpoczęliśmy już pewne prace nad tym, żeby pracować razem, ale my naprawdę nie możemy na tym etapie nic mówić, bo to wszystko owiane jest jeszcze tajemnicą producencką, więc staramy się po prostu nie zapeszać” – wyjaśnia Małgorzata Rozenek-Majdan, w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest związana z TVN od kilku lat, ma na swoim koncie takie programy, jak m.in.: "Perfekcyjna Pani Domu", "Bitwa o dom", "Piekielny Hotel" i "Projekt Lady". Kilka miesięcy temu wyszła za piłkarza Radosława Majdana, z którym wzięła udział w kultowym programie „Azja Express”.

Zobacz też: Tak zaczynała. Pierwsza sesja Małgorzaty Rozenek-Majdan w VIVIE!. Czy bardzo się zmieniła?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?