Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan dementuje plotki o wynajęciu surogatki

„Jest pewna grupa społeczeństwa, która jest zwolennikiem spiskowych teorii dziejów”

Olga Figaszewska 20 marca 2020 13:10
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przygotowują się do rewolucji, która za chwilę wydarzy się w ich życiu. Za dwa i pół miesiąca powitają na świecie swoją pociechę. Spełnia się ich największe marzenie, o które tak walczyli. Gwiazda TVN w mediach społecznościowych dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami z tego niesamowitego dla niej czasu. Ale okazuje się, że nie wszyscy wierzą w to, że prowadząca Projekt Lady spodziewa się dziecka! Niektórzy twierdzą, że małżeństwo wynajęło surogatkę. Te doniesienia skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Co powiedziała? 

Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży 

Skąd wzięły się te spekulacje? Zaczęło się od zdjęcia, które Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w sieci. Gwiazda pozuje na nim w oversize'owej bluzie, która ukryła jej ciążowy brzuszek. W komentarzach zawrzało, bo część internautów nie wierzy w to, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Niektórzy zasugerowali, że małżeństwo skorzystało z usług surogatki. 

W rozmowie z Piotrem Grabarczykiem zdementowali te doniesienia. Gwiazda wstała i do kamery zaprezentowała ciążowe krągłości!

„Tak, dzisiaj założyłam brzuch. Pomagał mi mąż zapiąć. Jest pewna grupa społeczeństwa, która jest zwolennikiem spiskowych teorii dziejów. I pewne proste rzeczy są dla nich za proste. W niektórych krajach instytucja surogatki jest zalegalizowana i prawdopodobnie gdyby było tak w Polsce, że musiałabym skorzystać z takiej pomocy, to przyrzekam, że mówiłabym o tym głośno. (...) Bo w Polsce myśli się tak, że jeżeli ciąża, to trzeba się naprawdę bardzo bardzo uspokoić. A jak ktoś jest aktywny zawodowo, to wzbudza jakieś takie niezdrowe emocje”, skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem. 

Z kolei Radosław Majdan nie ma wątpliwości, że jego żona padła ofiarą kobiecej zazdrości. 

„Są takie panie, że zawsze będą się czepiały Małgosi. To tak jak z jej wiekiem. Ktoś raz napisał i zawsze już będą się tego czepiały”, mówił.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.