Małgorzata Potocka, Grzegorz Ciechowski, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Małgorzata Potocka: „Alkohol dla mnie w ogóle nie istnieje’’

Damian Duda 13 lipca 2017 09:15
Małgorzata Potocka, Grzegorz Ciechowski, main topic
Fot. East News

Małgorzata Potocka niedawno udzieliła wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Na łamach którego aktorka przyznała się, że po rozstaniu z muzykiem, Grzegorzem Ciechowskim, pomagała sobie winem chardonney. 

Zobacz też: Grzegorz Ciechowski zmarł 15 lat temu. Podziw i kontrowersje wzbudza do dziś

Małgorzata Potocka o alkoholu

Media od razu podchwyciły temat, pisząc, że legenda polskiego teatru zmaga się z problem alkoholowy. W rozmowie z dziennikarką, Krystyną Pytlakowską, wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli.

– Alkohol dla mnie w ogóle nie istnieje. Nie było nigdy niebezpieczeństwa, że wpadnę w alkoholizm — wyznała aktorka. 

Jak Małgorzata Potocka wyznała w rozmowie z dziennikarką VIVY!, zmaga się z uczuleniem na napoje wysokoprocentowe. Alergia może się dla niej zakończyć tragicznie. Wykluczone jest więc picie wina, a nawet szampana, nad czym zresztą ubolewa. 

Małgorzata Potocka o Grzegorzu Ciechowskim

Jak powiedziała w książce „Obywatel i Małgorzata”, ona nie chce wracać do tego związku. — Uważam sprawę za zamkniętą — wyznała Potocka. W wywiadzie, którego udzieliła Krystynie Pytlakowskiej, powiedziała, że najbardziej w uporaniu się z rozstaniem pomogło jej uprawianie joggingu. Dziennie przebiegała po kilkanaście kilometrów.

Przeczytaj też: Grzegorz Ciechowski, jakiego nie znacie. Powstanie album z niepublikowanymi zdjęciami muzyka

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.