O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Małgorzata Potocka: „Alkohol dla mnie w ogóle nie istnieje’’

Damian Duda 13 lipca 2017 09:15
Małgorzata Potocka, Grzegorz Ciechowski, main topic
Fot. East News

Małgorzata Potocka niedawno udzieliła wywiadu jednemu z kolorowych magazynów. Na łamach którego aktorka przyznała się, że po rozstaniu z muzykiem, Grzegorzem Ciechowskim, pomagała sobie winem chardonney. 

Zobacz też: Grzegorz Ciechowski zmarł 15 lat temu. Podziw i kontrowersje wzbudza do dziś

Małgorzata Potocka o alkoholu

Media od razu podchwyciły temat, pisząc, że legenda polskiego teatru zmaga się z problem alkoholowy. W rozmowie z dziennikarką, Krystyną Pytlakowską, wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli.

– Alkohol dla mnie w ogóle nie istnieje. Nie było nigdy niebezpieczeństwa, że wpadnę w alkoholizm — wyznała aktorka. 

Jak Małgorzata Potocka wyznała w rozmowie z dziennikarką VIVY!, zmaga się z uczuleniem na napoje wysokoprocentowe. Alergia może się dla niej zakończyć tragicznie. Wykluczone jest więc picie wina, a nawet szampana, nad czym zresztą ubolewa. 

Małgorzata Potocka o Grzegorzu Ciechowskim

Jak powiedziała w książce „Obywatel i Małgorzata”, ona nie chce wracać do tego związku. — Uważam sprawę za zamkniętą — wyznała Potocka. W wywiadzie, którego udzieliła Krystynie Pytlakowskiej, powiedziała, że najbardziej w uporaniu się z rozstaniem pomogło jej uprawianie joggingu. Dziennie przebiegała po kilkanaście kilometrów.

Przeczytaj też: Grzegorz Ciechowski, jakiego nie znacie. Powstanie album z niepublikowanymi zdjęciami muzyka

Wideo

Dzień z życia redakcji VIVA! Zobacz jak wygląda praca w magazynie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.