Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z mamą. Już wiemy po kim odziedziczyła urodę

Aktorka przygotowała niespodziankę z okazji swoich 50. urodzin

Aleksandra Andrzejak 27 kwietnia 2021 10:57
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą. Fanom aktorki nie umknęło uderzające podobieństwo. Panie przygotowały też niespodziankę dla obserwatorów...

Małgorzata Kożuchowska: kariera

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozpoznawanych aktorek w Polsce. Sławę przyniosła jej między innymi rola Hanki Mostowiak w serialu M jak miłość i rola Ewy Szańskiej w kultowym filmie Kiler. Aktorka przez lata zgromadziła rzeszę fanów, którzy na bieżąco przyglądają się jej zawodowym poczynaniom. Teraz mogą także obserwować gwiazdę na jej profilu na Instagramie, gdzie poza zdjęciami z pracy dzieli się także kadrami z życia prywatnego. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska obchodzi 50. urodziny! Poznaj historię miłościaktorki i jej męża

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Tak Małgorzata Kożuchowska pozowała dla Vivy w 2019 roku

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z mamą

Małgorzata Kożuchowska jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Kiedy Państwo Kożuchowscy mieszkali w Toruniu, a aktorka w Warszawie, dokładała wszelkich starań aby spędzali ze sobą jak najwięcej czasu. Małgorzata zdecydowała o oddaniu rodzicom swojego mieszkania warszawskim Powiślu, aby mogli być bliżej niej. Jednak kiedy sytuacja pandemiczna w Polsce stawała się coraz poważniejsza mama aktorki przeprowadziła się do niej. Internauci od razu wychwycili tę nowinę. 

Małgorzata nie zaprzeczała: „Cóż za sokole oko! Tak, bo mieszka z nami moja 76-letnia mama. Jesteśmy rodziną, jesteśmy razem i pomagamy sobie wzajemnie” – napisała w komentarzu na Instagramie.

Z okazji swoich 50. urodzin Małgorzata Kożuchowska zapowiedziała dla fanów niespodziankę. Dodała zdjęcie, która opatrzyła podpisem: „A już jutro…Niespodzianka! Coś nowego nad czym ostatnio pracowałam. P.S. A ta piękna Pani na zdjęciu to moja Mama”.

Podobieństwa między paniami nie da się ukryć. Obie mają blond włosy i taki sam kolor oczu. Nie ma wątpliwości po kim aktorka odziedziczyła urodę. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska mocno przeżyła śmierć bliskiej osoby

Małgorzata Kożuchowska nagrała podcast

Małgorzata Kożuchowska z okazji swoich 50. urodzin przygotowała dla fanów niespodziankę. Wraz z Katarzyną Montgomery nagrała podcast. O nowym projekcie poinformowała na swoim profilu na Instagramie: „Dziś spełniam kolejne marzenie i w dzień moich urodzin dzielę się z Wami wyjątkowym projektem, którym chcę uczcić ten ważny moment w moim życiu! Razem z @katarzyna.montgomeryoraz @stor9_ stworzyłyśmy podcast „Niekończące się historie”. O rzeczach ważnych i mniej ważnych, interesujących mnie i moich gości. O moich inspiracjach, sztuce, rodzinie, przyjaźni. Będzie zabawnie i wzruszająco, lekko i na poważnie. Zawsze szczerze!” - napisała aktorka. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.