Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spędzą święta!

Co planują na Boże Narodzenie?

Olga Figaszewska 4 grudnia 2018 18:59

Większość gwiazd spędza święta w kraju, jednak coraz częściej decydują się na zagraniczne podróże. W tym roku również Małgorzata i Radosław Majdanowie będą obchodzić Boże Narodzenie poza Polską! Dokąd wyjadą? Czy mają swoje świąteczne tradycje? O tym opowiedzieli w najnowszym wywiadzie dla magazynu Party!

Święta Małgorzaty i Radosława Majdanów. Gdzie je spędzą?

Nie da się ukryć, że ostatni rok był pełen wyzwań i podróży. A przyszły zapowiada się równie intensywnie „Najważniejsze, że mimo tego natłoku obowiązków nie zapomnieliśmy o sobie. I że nadal wiemy, że nic nie liczy się bardziej od czasu spędzonego z osobami, które kochamy”, mówi Małgorzata Roznek-Majdan w najnowszym wywiadzie dla magazynu Party.

Jednak okres bożonarodzeniowy spędzą razem, bez pośpiechu. Oboje uwielbiają atmosferę przygotowań i pakowanie prezentów. Państwo Majdanowie postanowili, Boże Narodzenie będą obchodzić poza Polską, a przy przy okazji zrobią sobie małe wakacje. Dotychczas nie rozważali takiego scenariusza. A jednak tym razem złamią swoje zasady.

 

Dokąd wyjadą razem z synami prezenterki? Małżeństwo planowało najpierw wyjazd do Tajlandii, którą odwiedzali już kilka razy. Dlatego postawili na zupełnie nowy kierunek! „Zanzibar. Afryka jest tą częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari”, wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznała, że do tej pory nie obchodziła świąt z dala od rodziny. W tej kwestii Radosław Majdan ma nieco większe doświadczenie. „Nie były one udane. Ale wiem, że teraz, gdy jedziemy na Zanzibar we czwórkę, będzie inaczej”, zwierzył się.

W ich rodzinnych domach święta były bardzo tradycyjne. Wspólne spotkania, kolędy i wspólne dzielenie się opłatkiem. To wyjątkowy czas, pełen emocji. „Chciałabym, aby moi synowie mieli podobne podejście do tych dni, a potem wspomnienia z nimi związane”, dodała gwiazda.

Chociaż wyjeżdżają za granice, Małgorzata Rozenek-Majdan nie odpuści sobie udekorowania domu świątecznymi dekoracjami. Podobno już w listopadzie zastanawiała się nad wyciągnięciem ozdób. „I tak wcześniej przystroję cały dom. Choinka jak co roku będzie duża i z tradycyjną dekoracją - z czerwonymi i złotymi ozdobami”, wyznała.  

A Wy? Zdecydowalibyście się spędzić święta poza Polską? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.