Małgorzata Foremniak, Viva! 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Foremniak o kłopotach ze zdrowiem: „To złożony problem”

Co dolega aktorce?

Olga Figaszewska 4 października 2022 07:47
Małgorzata Foremniak, Viva! 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz

Małgorzata Foremniak ostatnio przechodziła trudne chwile. Ulubienica widzów boryka się z problemami zdrowotnymi. Aktorka długo nie mówiła o tym, co jej dolega. Jurorka Mam talent rzadko zabiera głos w sprawach życia prywatnego. Co jej dolega? 

Małgorzata Foremniak – co jej dolega?

Małgorzata Foremniak podbiła serca widzów rolą w Zofii Stankiewicz-Burskiej w serialu Na dobre i na złe. Dziś należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Na ekranie zachwyca w kolejnych produkcjach, a fani nie wyobrażają sobie programu Mam talent bez jej udziału. Gwiazda stara się oddzielać przestrzeń zawodową  od życia prywatnego i niewiele zdradza na swój temat. Nic dziwnego, że na planie show nie dawała po sobie poznać, że dzieje się coś niepokojącego. Podeszła do wypełnienia obowiązków z pełnym profesjonalizmem. Ekipa nie miała pojęcia z czym mierzy się na co dzień. 

Aktorka zmagała się z silnym bólem, który uniemożliwiał jej od pewnego czasu normalne funkcjonowanie. Małgorzata Foremniak miała również problemy z zasypianiem. „Nawet na planie "Mam talent" nigdy nie okazywała, że coś jej dolega. Wszyscy myśleliśmy, że jest w znakomitej formie”, cytował wypowiedź swojego źródła tygodnik Świat i ludzie.

Zobacz też: Małgorzata Foremniak ma powody do dumy! Jej 30-letnia córka szykuje się do ślubu

Małgorzata Foremniak
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małgorzata Foremniak w sesji VIVY!, 2014 rok

Aktorka w rozmowie z magazynem miała wyjaśnić, że chodzi o problemy stomatologiczne. Niezbędna była pomoc specjalistów. „To złożony i kłopotliwy problem dotyczący mojego uzębienia. Wymaga to czasu i pracy wielu specjalistów, ale jestem w dobrych rękach”, cytuje jej podaje Świat i ludzie. W tym wymagającym czasie mogła liczyć na ogromne wsparcie córki, Aleksandry. Pociecha jest blisko mamy. Łączy je wyjątkowa więź. 

„To ważne mieć wsparcie w bliskich. Zawsze mogę liczyć na moją córkę. Jest empatyczną, wrażliwą i mądrą kobietą, z którą swobodnie mogę rozmawiać”, dodawała gwiazda.

Życzymy dużo zdrowia! 

Czytaj też: Jak dziś wygląda życie Jolanty Kwaśniewskiej? Za nią trudny rok

Małgorzata Foremniak, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Małgorzata Foremniak i Ola Foremniak w sesji VIVY!,  czerwiec 2016

Małgorzata Foremniak, Mam talent, 2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Foremniak, Mam talent, 2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.