Maja Ostaszewska
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Ostaszewska w ogniu krytyki: „Szkoda, że nienarodzonych dzieci tak pani nie broni”

Aktorka wzięła udział w Paradzie Równości

VIVA! 10 czerwca 2018 21:00
Maja Ostaszewska
Fot. East News

W sobotę w Warszawie odbyła się Parada Równości. Wiele osób przeszło ulicami stolicy, by wesprzeć środowiska homoseksualne w walce o swoje prawa. Wśród tłumu pojawiła się również Maja Ostaszewska. Aktorka od dawna angażuje się różnie inicjatywy społeczne. Tym razem spadła na nią fala hejtu. 

Maja Ostaszewska w ogniu krytyki

Maja Ostaszewska była jedną z wielu osób, które zdecydowały się wziąć udział w Paradzie Równości. Zdjęciem z wydarzenia podzieliła się z fanami na Instagramie. „Każdy człowiek ma prawo do miłości, bez względu na płeć, orientację seksualną, pochodzenie, kolor skóry, stan zdrowia”, napisała.

Wypowiedź aktorki wywołała prawdziwą falę nienawiści. W komentarzach pod postem padają mocne słowa… „Szkoda, że tego prawa, o którym Pani tak górnolotnie wspomina w opisie, odmawia jednocześnie nienarodzonym dzieciom, paradując w czarnych szmatach na wiadomych marszach”, „Więcej zaangażowania w role życzę.. bo to Pani wychodzi niezłe, a jakoś tylko kojarzę z protestami, nie rolami, ostatni”.

Gwiazda odpowiedziała ze stoickim spokojem: „To nie protest. To święto różnorodności, miłości. To wspólna radość i zabawa, pozytywna energia! ”.

Nie brakuje również osób, które podziwiają ją za zaangażowanie społeczne i za to, że nie boi się głośno wyrażać własnego zdania w obawie przed krytyką. „To piękne że wzięłaś udział w tej paradzie😍Pozdrowienia i buziaki oczywiście”, „Mało znam tam cudownych i niesamowitych osób jak Pani ”, dodają fani.  

Maja Ostaszewska
Fot. Instagram/Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska, jamnik
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…