O TYM SIĘ MÓWI

Maja Ostaszewska wrzuciła przerażające zdjęcia! „Źle to wygląda...”, piszą internauci

Co się stało aktorce?

Gabriela Czernecka 9 maja 2018 17:15

Najnowsze zdjęcia Mai Ostaszewskiej na Facebooku zaniepokoiły fanów gwiazdy. Na fotografiach widzimy aktorkę, pozującą z ...wbitym w brzuch prętem! Uspokajamy, to tylko zdjęcia z planu serialu Diagnoza. Ostaszewska postanowiła podpromować odrobinę serial i dodała zdjęcia, na których prezentuje dość szokującą charakteryzację. „Oj coś mi się przyczepiło", żartobliwie podpisała zdjęcie. Niektórzy zdołali się jednak nabrać...

Przerażające zdjęcia Mai Ostaszewskiej na Facebooku

Maja Ostaszewska w serialu Diagnoza wciela się w Annę Nowak, która w wyniku ciężkiego wypadku traci pamięć i musi uczyć się wszystkiego na nowo. Bohaterka z czasem odkrywa, że jej dawne życie skrywa wiele bolesnych tajemnic. Od kilku godzin internauci żyją najnowszymi zdjęciami aktorki. Są szokujące! Gwiazda serialu postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z planu produkcji. Na fotografii pozuje z drutem wbitym w brzuch.

Charakteryzacja, którą pochwaliła się Maja Ostaszewska, wygląda tak realistycznie, że wielu fanów w pierwszej chwili dało się nabrać: „Źle to wygląda...”; „O kurcze, zanim przeczytałem... zawał...”, czytamy w komentarzach. Na szczęście aktorka szybko uspokoiła swoich fanów, że to jednie forma charakteryzacji i zapowiedź tego, co spotka jej bohaterkę. Patrząc na te fotografie, nikt nie ma wątpliwości, że serial Diagnoza cieszy się taką popularnością!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.