Polacy sprzeciwiają się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych!

Damian Duda 23 marca 2018 19:15

Protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego, które obecnie trwają w całej Polsce, gromadzą tysiące ludzi, którzy postanowili wyrazić na ulicach swój sprzeciw. I dać jasny sygnał rządzącym, że na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju, nie ma ich przyzwolenia.

Jak informuje serwis TVN24.pl, na ulice Warszawy wyszło aż 55 tys. osób niezgadzających się ze zmianami w ustawie. Do protestu przyłączyły się również gwiazdy, które na swoich kontakt w serwisach społecznościowych wyraziły swoje poparcie dla protestujących.

Zobaczcie, które gwiazdy poprały Czarny Protest!

1/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
1/5

Olivier Janiak z synami 

2/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
2/5

Jolanta Fraszyńska 

3/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
3/5

Michał Piróg

4/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
4/5

Magda Mołek 

5/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
5/5

Anja Rubik 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.