Polacy sprzeciwiają się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych!

Damian Duda 23 marca 2018 19:15

Protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego, które obecnie trwają w całej Polsce, gromadzą tysiące ludzi, którzy postanowili wyrazić na ulicach swój sprzeciw. I dać jasny sygnał rządzącym, że na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju, nie ma ich przyzwolenia.

Jak informuje serwis TVN24.pl, na ulice Warszawy wyszło aż 55 tys. osób niezgadzających się ze zmianami w ustawie. Do protestu przyłączyły się również gwiazdy, które na swoich kontakt w serwisach społecznościowych wyraziły swoje poparcie dla protestujących.

Zobaczcie, które gwiazdy poprały Czarny Protest!

1/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
1/5

Olivier Janiak z synami 

2/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
2/5

Jolanta Fraszyńska 

3/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
3/5

Michał Piróg

4/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
4/5

Magda Mołek 

5/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
5/5

Anja Rubik 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.