Polacy sprzeciwiają się zaostrzeniu przepisów aborcyjnych!

Damian Duda 23 marca 2018 19:15

Protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego, które obecnie trwają w całej Polsce, gromadzą tysiące ludzi, którzy postanowili wyrazić na ulicach swój sprzeciw. I dać jasny sygnał rządzącym, że na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju, nie ma ich przyzwolenia.

Jak informuje serwis TVN24.pl, na ulice Warszawy wyszło aż 55 tys. osób niezgadzających się ze zmianami w ustawie. Do protestu przyłączyły się również gwiazdy, które na swoich kontakt w serwisach społecznościowych wyraziły swoje poparcie dla protestujących.

Zobaczcie, które gwiazdy poprały Czarny Protest!

1/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
1/5

Olivier Janiak z synami 

2/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
2/5

Jolanta Fraszyńska 

3/5
Czarny protest
Copyright @Facebook
3/5

Michał Piróg

4/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
4/5

Magda Mołek 

5/5
Czarny protest
Copyright @Instagram
5/5

Anja Rubik 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.