Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 23:09
Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży po raz trzeci zostanie mamą. Wokalistka niedługo powita na świecie swoje maleństwo. Na Instagramie publikuje kolejne zdjęcia. Nie da się ukryć, że wygląda zjawiskowo!  Teraz gwiazda zdradziła płeć pociechy. Spodziewa się chłopca czy dziewczynki?

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka

Maja Hyży wychowuje już dwóch ośmioletnich synów, którzy są owocami z jej poprzedniego związku. W kwietniu zdradziła, że po raz kolejny zostanie mamą.

,,Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną 😁 SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZKA🤰 Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów - jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie”, podpisała zdjęcie ”, napisała na Instagramie.

W jednym z wywiadów Maja Hyży podkreślała: „Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka”.

Maja Hyży długo nie zdradzała płci swojego trzeciego dziecka. Najnowsze zdjęcie rozwiało wszelkie wątpliwości. Wokalistka powita na świecie córeczkę!

,,It’s a GIRL Moja wymarzona, wyczekana dziewczynka #girl #mybaby #pregnancy #dreams #mybaby #babyboom #pink #itsagirl ”, napisała Maja Hyży na Instgramie.

Jak Maja Hyży czuje się w ciąży? „Czuję się przecudownie, powiedziałabym. W ogóle nie odczuwam, że mam jakieś dolegliwości ciążowe tak, jak niektóre mamuśki mają. Będę bardzo miło tę ciążę wspominać. W pierwszej ciąży stresowałam się znacznie bardziej. Wtedy nie byłam doświadczoną mamą, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać, a tutaj jednak już wiem. Poza tym moje dzieci nie pozwalają, żebym odleciała jakimiś złymi myślami, bo dużo obowiązków w dalszym ciągu spoczywa na mnie. Życie toczy się dalej, brzuszek rośnie, dzidzia kopie, daje o sobie znać, ale nie zwalniam tempa”, mówiła pod koniec kwietnia w rozmowie z Plejadą.

Życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…