Magda Steczkowska
Fot. Instagram/@magdasteczkowska
O TYM SIĘ MÓWI

Magda Steczkowska podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z córką

,,Wyglądacie jak siostry", piszą fani

Olga Figaszewska 3 października 2020 06:45
Magda Steczkowska
Fot. Instagram/@magdasteczkowska

Magda Steczkowska ma powody do dumy. Wokalistka zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z najstarszą córką. Zosia wchodzi w dorosłe życie. Gwiazda podzieliła się z fanami poruszającym wpisem.

Magda Steczkowska na wspólnym zdjęciu z córką

Magda Steczkowska i Piotr Królik od 19 lat tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie doczekali się trójki wspaniałych pociech: 9-letniej Antosi, 11-letniej Michaliny i 18-letniej Zofii. Od czasu do czasu wokalistka zamieszcza wspólne zdjęcia z najbliższymi. Teraz gwiazda na Instagramie pokazała wspólną fotografię z najstarszą córką.

Kadr opatrzyła poruszajacym opisem. Magda Steczkowska jest niezwykle dumna ze swojej córki. Nie może uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Zosia zaczęła już studia!

,,Moja mała córeczka studentką. Jak to możliwe? Przecież dopiero co byłaś taka malutka. Chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Z drugiej strony, ta dorosła, piękna kobieta napawa mnie dumą i radością. Fajnie jest pogadać z Zosią o ważnych sprawach tego świata, wypić kawkę, pójść na zakupy i kupić sobie stylówki w tym samym sklepie dla matki i córki. Niech Ci córeczko, na tych studiach dobrze będzie i choć czasy trudne i niespokojne, Ty miej spokój w swoim sercu. I pamiętaj, że mamusia jest niedaleko...- czytamy pod postem", napisała artystka pod zdjęciem z córką. 

Wielbiciele gwiazdy nie mają wątpliwości, po kim Zosia odziedziczyła urodę. Córka Magdy Steczkowskiej i Piotra Królika wyrosła na piękną kobietę. Niektórzy sugerują, że razem z mama wyglądają jak siostry!

„Piękne kobiety ❤️ Szkoda strasznie, że dzieci tak szybko dorastają. Dobrze, że my się równie szybko nie starzejemy😊 powodzenia na studiach”, ,,Jak starsza siostra! Piękną masz córkę”, ,,Córka, a wyglądacie jak siostry”, „Dwie krople wody”, „Jesteście pięknymi kobietami 😘😍😍. Bardzo mądra Mamę ma Twoja córeczka. Ściskam Was mocno”, czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja mała córeczka...studentką🧡jak to możliwe? Przecież dopiero co byłaś taka malutka @zosjelka...chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję🙈z drugiej strony, ta dorosła, piękna kobieta napawa mnie dumą i radością❤Fajnie jest pogadać z Zosią o ważnych sprawach tego świata, wypić kawkę, pójść na zakupy i kupić sobie stylówki w tym samym sklepie dla matki i córki👗 Niech Ci córeczko, na tych studiach dobrze będzie i choć czasy trudne i niespokojne, Ty miej spokój w swoim sercu❤I pamiętaj, że mamusia jest niedaleko... . A dla Was, Kochani, mamy coś specjalnego😉kod rabatowy -30% na nową kolekcję @greenpointfashion na hasło: magdasteczkowska ważny od 1.10 do 4.10 łapcie okazję, bo kolekcja piękna 🍁

Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska)

Magda Steczkowską z córką Zosią - 2012 rok


Magda Steczkowska, córka Zosia, 2012
Fot. TRICOLORS, Eastnews

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.