Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat Magdy Gessler! Restauratorka nie może wyjechać z Polski

Gwiazda przejęła się światową epidemią

Sabina Zięba 12 marca 2020 16:00
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Cały świat żyje obecnie kolejnymi wiadomościami o koronawirusie. Choć chińska choroba była przez wiele ludzi bagatelizowana, teraz uzasadnione obawy są w każdym z nas. Do grona osób przejętych epidemią dołączyła właśnie Magda Gessler. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym dzieli się troskami ze swoimi obserwatorami.

Magda Gessler o koronawirusie

Koronawirus w szybkim tempie dotarł na każdy kontynent. Choć w Polsce przez pewien czas nie było wykrytych przypadków zakażenia, teraz mamy ich aż czterdzieści sześć i jedną ofiarę śmiertelną. Nawet osoby dotychczas lekceważące chorobę, podobno wymierzoną w chińską gospodarkę, zaczęły się przejmować i zdawać sprawę z powagi sytuacji. Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, ostrzega, że za tydzień dojdziemy do 1000 zarażonych. Odwoływane są loty, wydarzenia kulturalne, zamykane granice państw. Całą sytuację skomentowała właśnie najpopularniejsza polska restauratorka.

W czwartek 12 marca Magda Gessler na swoim Instagramie napisała: „Jeszcze tu mina wesoła ...8 godzin po:Tramp / stop/ dla lotów z Europy / nie wierzę!!!!! To się dzieje naprawdę. Tom Hanks jest zakażony koronawirusem??? Czy to możliwe?? Koszmar”.

Nic dziwnego, że gwiazda przejęła się obecną sytuacją. Na względzie ma nie tylko swoje zdrowie, ale również loty. Restauratorka bardzo często podróżuje, m. in. do swojego ukochanego Waldemara, który na co dzień mieszka w Kanadzie. Gdy prezydent Donald Trump zawiesił podróże z Europy do USA, dotarło do niej, że koronawirus to nie przelewki. Ponadto informacja o chorobie Toma Hanksa uzmysłowiła wielu osobom, że może to spotkać naprawdę każdego z nas. Dlatego warto o siebie dbać, myć ręce, unikać niepotrzebnych wyjść z domu.

Też obawiacie się zakażenia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.