Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK
z życia gwiazd

Magda Gessler pokazała zdjęcia ze ślubu. Uroczystość odbyła się niemal dwie dekady temu!

„Śpiewało nam na szczęście 80 górali... 25 czerwca…”

Marcjanna Maryszewska 12 stycznia 2023 08:05
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler opublikowała zdjęcie z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Para związana jest od niemal dwóch dekad — jak się jednak okazuje, niewiele osób wiedziało, że restauratorka oraz jej ukochany są już dawno po ślubie! Magda Gessler opublikowała zdjęcie z pięknej uroczystości, która miała miejsce… w 2004 roku. „25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie”, napisała pod archiwalną fotografią.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski. Historia miłości

Ich miłość trwa nieprzerwanie od prawie dwudziestu lat. Wybranek Magdy Gessler to mieszkający na co dzień w Toronto lekarz medycyny estetycznej, Waldemar Kozerawski. Para poznała się co prawda dużo wcześniej, lecz dopiero po latach ich uczucie miało szansę w pełni rozkwitnąć. Dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo.

„Powiedział "Już nie uciekniesz mi drugi raz". Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość”, podkreślała restauratorka w rozmowie dla VIVY!.

CZYTAJ TAKŻE: Maciej Damięcki i Joanna Damięcka: u swojego boku odnaleźli szczęście

Częste rozłąki nie stanęły im na przeszkodzie w zbudowaniu pełnego ciepła i miłości związku. W swoich napiętych grafikach zawsze znajdą czas na to, aby spędzić kilka chwil w swoim towarzystwie. „Wiele razy wyjeżdżaliśmy na długie wakacje, a byliśmy krócej. Magda ma dużo obowiązków, które czasem zmuszają nas do zmiany planów. Ale tak żyjemy, jesteśmy szczęśliwi”, mówił z kolei przed laty Waldemar Kozerawski w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! 07/2016
Fot. IZA GRZYBOWSKA/VOYK

Magda Gessler pokazała zdjęcia ze ślubu z Waldemarem Kozerawskim

Jak się okazuje, dotąd kwestia związku małżeńskiego Magdy Gessler i jej ukochanego była dość niejasna dla opinii publicznej. W jednym z ostatnich postów na Facebooku restauratorka podzieliła się wspólną fotografią z Waldemarem Kozerawskim. Po tym, jak jedna z internautek wspomniała o tym, że lekarz wcale nie jest jej mężem, a wieloletnim przyjacielem, 69-latka postanowiła ujawnić całą prawdę o ich relacji.

„To mój mąż — przyznała. — Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80. górali. 25 czerwca, obrączki i przysięga w dorożce”.

Fot. Facebook: Magda Gessler

Jej wyznanie zaskoczyło wielu, choć wcale nie był to pierwszy raz, gdy Magda Gessler wspominała o ślubie z lekarzem! Już w czerwcu 2022 dodała zdjęcie z bukietem róż, które otrzymała od ukochanego z okazji ich rocznicy. „​​Mój ukochany Waldek, jak zwykle pamiętał o naszej rocznicy. 18 lat temu odbyło się nasze krakowskie wesele. A teraz czas na formalne wesele”, pisała wówczas. Kilka miesięcy wcześniej pokazała zdjęcie z obrączką na palcu, które wówczas wzbudziło wiele niejasności.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „Trzeba się słuchać i być dla siebie dobrym”. Historia wyjątkowej miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Teraz z kolei w odpowiedzi na liczne komentarze oraz gratulacje postanowiła opublikować archiwalne ujęcie sprzed osiemnastu lat. „25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… Dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego. Media dziś stawiają nas na ślubnym kobiercu i wysyłają gratulacje”, wspominała poruszona dodając żartobliwie, że przyjmuje wszystkie spóźnione życzenia swoich fanów.  

Magda Gessler pokazała zdjęcia ze ślubu z Waldemarem Kozerawskim

Fot. Facebook: Magda Gessler

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…