Angelina Jolie, dzieci Angeliny Jolie
Fot. East news
O TYM SIĘ MÓWI

Najstarszy syn Brada Pitta nie uznaje aktora za swojego ojca

Maddox Jolie Pitt zdradził, jak wyglądają teraz ich relacje?!

Olga Figaszewska 12 września 2019 14:11
Angelina Jolie, dzieci Angeliny Jolie
Fot. East news

To nie koniec ich rodzinnych problemów. Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie mocno wpłynęło na życie dzieci gwiazdorskiej pary. Trudno było im się pogodzić z następującymi zmianami. Brad Pitt przez cały czas starał się utrzymywać z dziećmi kontakt, dbać o relacje… Ich pociechy nadal przebywają pod opieką aktorki. Niestety okazuje się, że nie wszystko poszło po jego myśli. Najstarszy syn aktora ma do niego ogromny żal i… nie uznaje go za swojego ojca. Co zdradził na temat łączącej ich więzi?

Jakie relacje z dziećmi ma Brad Pitt?

Maddox Jolie Pitt wchodzi w dorosłe życie. Niedawno skończył 18 lat i właśnie rozpoczął studia w Korei Południowej. Na Yonsei University wybrał kierunek biochemii. Chłopiec był pierwszym dzieckiem, które adoptowali Angelina Jolie i Brad Pitt. O ile z aktorką nastolatka łączą świetne relacje, to problem pojawia się na linii ojciec - syn. Maddox nie potrafi wybaczyć gwiazdorowi sytuacji, do której doszło kilka lat temu. Mowa o awanturze jaka rozegrała się między małżonkami na pokładzie prywatnego samolotu. Brad Pitt był wówczas pod wpływem alkoholu. Zachowywał się agresywnie. W obronie Angeliny Jolie stanął Maddox. Plotkowano, że wtedy Brad Pitt miał go uderzyć.

Po rozwodzie rodziców ich stosunki tym bardziej nie uległy poprawie. Podobno Maddox nie uznaje Brada Pitta jako swojego ojca. Jeden z tabloidów dotarł do informacji, z których wynika, że w czasie ostatnich świąt Bożego Narodzenia nastolatek nie chciał przebywać w towarzystwie aktora.  Zawsze będzie stał po stronie Angeliny i stara się ją otaczać opieką.

Niedawno reporterzy mieli okazję wypytać Maddoxa o relacje z Bradem. Czy tata zamierza go odwiedzić w szkole? „Nic o tym nie wiem i nie wiem, co się dzieje”, wyznał. Sam nie zdradził nic na temat swojego nastawienia do ojca. „Cokolwiek się dzieje, to się dzieje”, odpowiedział zapytany o to, czy mają ze sobą jakiekolwiek kontakty.  

Angelina Jolie i Maddox
Fot. East News

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.