Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca. Podziękował lekarzom za uratowanie jego życia

„Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia", napisał

Karol Sowa 22 maja 2023 11:56
Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Niedawno Maciej Stuhr był gościem podkastu WojewódzkiKędzierski. To właśnie tam wspomniał o swoim ojcu. Nawiązał między innymi do afery z jego udziałem oraz do choroby, z którą kolejny raz musiał się zmierzyć. Dzisiaj syn wybitnego aktora opublikował poruszający wpis na social mediach, w którym podziękował lekarzom za uratowanie jego życia.

Maciej Stuhr o chorobie ojca

Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr przez jakiś czas przebywał na oddziale intensywnej terapii. Rodzina nie ukrywa, że jego stan zdrowia nie jest najlepszy. „Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer", mówił 47-latek w ostatnim wywiadzie. Później Gazeta Wyborcza dodała, że 76-latek przeszedł drugą operację usunięcia raka krtani. Według tego samego źródła zmiana została całkowicie usunięta. 

Po operacji Jerzy Stuhr był bardzo osłabiony i to właśnie z tego powodu przebywał na OIOM-ie. Przed artystą jeszcze długa rehabilitacja.

CZYTAJ TEŻ: Uroczy gest Macieja Kurzajewskiego na komunii córki Kasi Cichopek. Ukłon w stronę Marcina Hakiela?

Jerzy Stuhr, Viva! grudzień 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Maciej Stuhr podziękował lekarzom, którzy zajęli się jego ojcem

Dzisiaj w mediach społecznościowych Macieja Stuhra pojawił się poruszający wpis. Aktor podziękował zmartwionym fanom, służbie zdrowia oraz osobom, które zaopiekowały się jego ojcem. „Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca", napisał. „Przede wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc "Odrodzenie" w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta", czytamy.

Życzymy dużo zdrowia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska wraz z córkami wbiegła na boisko i pogratulowała mężowi. Nie zabrakło czułości i łez wzruszenia

Maciej Stuhr, VIVA! sierpień 2016
Fot. Tomek Tyndyk

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.