TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O TYM SIĘ MÓWI

Uroczy gest Macieja Kurzajewskiego na komunii córki Kasi Cichopek. Ukłon w stronę Marcina Hakiela?

O tym rozpisują się media

Konrad Szczęsny 21 maja 2023 21:04
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

W niedzielę 21 maja odbyła się w Powsinie pierwsza komunia Heleny Hakiel. Córka aktorki i tancerza tego dnia błyszczała, towarzyszyli jej oczywiście znani rodzice oraz ich obecne drugie połówki: Katarzyna Cichopek pojawiła się wraz z Maciejem Kurzajewskim, zaś Marcin Hakiel z tajemniczą Dominiką. Jeden gest dziennikarza zwrócił uwagę mediów... Ma mówić wszystko o relacjach obu mężczyzn.

Komunika Heleny Hakiel: dwa przyjęcia i sielska atmosfera

O samej uroczystości jakiś czas temu wypowiedział się w wywiadzie Marcin Hakiel. Przyznał, że choć rozwiódł się z żoną bez medialnych przepychanek i skandali i pozostają w dobrych, przyjacielskich relacjach, przyjęcia komunijne zorganizują oddzielnie.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno. Stwierdziłem, że trzeba to przeżyć. Jest takie powiedzenie, że czas leczy rany, a ja nie do końca się z tym zgadzam. Wydaje mi się, że my sami je leczymy, że z biegiem czasu, jeżeli działamy i staramy się żyć według własnych zasad i w zgodzie ze sobą, jest coraz prościej”, stwierdził optymistycznie tancerz. 

Helena Hakiel przyjęła pierwszą komunię w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Tego dnia towarzyszyli jej zarówno rodzice, jak i ich obecni partnerzy: Maciej Kurzajewski oraz tajemnicza Dominika. Ze zdjęć, które opublikował „Fakt” wynika, że wszystkim towarzyszyły dobre, pogodne nastroje. Zwłaszcza jeden gest dziennikarza przykuł uwagę mediów...

Czytaj także: Korzystał z pomocy psychologa, dziś unika byłej żony... Marcin Hakiel szczerze o rozwodzie z Katarzyną Cichopek

Stół w domu Katarzyny Cichopek, komunia Heleny Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Tak Katarzyna Cichopek udekorowała w swoim domu stół z okazji pierwszej komunii córki

Maciej Kurzajewski zdobył się na uroczy gest na komunii Heleny. Mówi wszystko o jego relacjach z Hakielem?

Okazuje się, że Maciej Kurzajewski nie ograniczył się jedynie do roli osoby towarzyszącej Katarzynie Cichopek. Aktywnie włączył się również w uroczystość, dokumentując wszystko na fotografiach! Miał robić zdjęcia ukochanej, jej córce i synowi oraz byłemu mężowi aktorki. Co więcej, sam również chętnie pozował z Heleną oraz wymieniał serdeczności i uprzejmości z innymi zaproszonymi osobami.

„Maciej Kurzajewski, towarzyszący ubranej na biało Kasi Cichopek, zrobił zdjęcia komunijne z Helenką, Adamem, Kasią i Marcinem, więc raczej nie było żadnych zgrzytów. Trzeba powiedzieć, że zarówno rodzice jak i ich nowi partnerzy zachowali się z wielką klasą”, relacjonował dziennik „Fakt”.

Czy to oznacza, że między panami atmosfera jest co najmniej poprawna i nie żywią do siebie urazy? Wiele na to wskazuje...  

Czytaj także: Marcin Hakiel opublikował kolejne nagranie z partnerką! Kim jest tajemnicza Dominika?

TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w sesji dla „VIVY!”, wrzesień 2020 roku

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, sesja dla „VIVY!”, wrzesień 2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.