Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wyglądała komunia córki Marcina Hakiela i Kasi Cichopek! Nie zabrakło Kurzajewskiego i Dominiki

To był wyjątkowy dzień dla całej rodziny...

Konrad Szczęsny 21 maja 2023 17:18
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Maj to czas, w którym dzieci przystępują do pierwszej komunii. W tym roku w tym gronie znalazła się Helena, córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Dzień był naprawdę wyjątkowy, zaś zdjęcia dokumentujące uroczystość obiegły sieć. Rodzice dziewczynki pojawili się na niej w towarzystwie swoich obecnych partnerów...

Dzieci Cichopek i Hakiela mają świetny kontakt z ich obecnymi partnerami

Aktorka i prezenterka oraz tancerz rozstanie ogłosili w marcu 2022 roku. Rozwiedli się natomiast latem – bez medialnych przepychanek i skandali. Dziś oboje są szczęśliwi u boku nowych partnerów: Katarzyna Cichopek stworzyła relację z Maciejem Kurzajewskim, zaś Marcin Hakiel z tajemniczą Dominiką. Oboje pomagają w opiece nad 14-letnim Adamem i 10-letnią Heleną. Jak udało im się zbudować z nimi dobrą, przyjacielską relację?

„Wszystko zależy od nas, żeby mieć dobre relacje z osobami, z którymi jest się blisko, które nas otaczają. I to dotyczy nie tylko tych najbliższych, ale w ogóle funkcjonowania z ludźmi. Ja jestem człowiekiem uśmiechniętym, który lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać. Dla mnie to jest naturalne. Jeżeli w sposób naturalny, otwarty i dobry podchodzimy do tego, to naprawdę każdy jest w stanie zbudować dobrą relację”, zapewniał Maciej Kurzajewski w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząbpost.

Dowodem na to, że wszyscy tworzą zgodną, patchworkową rodzinę, są zdjęcia z komunii Heleny, które obiegły w niedzielę 21.05.2023 roku media...

Czytaj także: Marcin Hakiel opublikował kolejne nagranie z partnerką! Kim jest tajemnicza Dominika?

Katarzyna Cichopek, Helena Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Katarzyna Cichopek, Helena Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Komunia córki Cichopek i Hakiela. Zdjęcia z uroczystości

Helena przyjęła sakrament w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Dziewczynka miała na sobie tradycyjną białą sukienkę z bolerkiem oraz wianek z żywych kwiatów na głowie. Z kolei jej mama wybrała na ten dzień biały komplet (marynarka oraz spodnie), do którego założyła zgrabne sandałki oraz torebkę ekskluzywnej marki Yves Saint Laurent. Do tego założyła również imponujących rozmiarów okulary przeciwsłoneczne.

Maciej Kurzajewski założył białą koszulę, granatową marynarkę o klasycznym kroju oraz jasnobrązowe spodnie. Całości dopełniały ciemne okulary przeciwsłoneczne (nic dziwnego, biorąc pod uwagę panujące za oknem temperatury) oraz półbuty/mokasyny w kolorze ecru. Z kolei Marcin Hakiel wybrał jaśniejszy, kremowy garnitur, do którego dobrał białą koszulę i granatowy krawat w białe kropki. Z kolei jego partnerka, Dominika, oczarowała zgromadzonych suknią w kwiatowe wzory (dominowały na niej odcienie różowego i fioletowego). Oboje założyli również okulary przeciwsłoneczne. 

Zdjęcia z uroczystości opublikował dziennik „Fakt”. Według relacji gazety, z ust zgromadzonych nie schodziły uśmiechy, zaś atmosfera była uroczysta, ale swobodna i pełna życzliwości. Maciej Kurzajewski miał nawet wcielić się w rolę fotografa i dokumentował rodzinne chwile, których główną bohaterką była córka Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek... 

Wiadomo, że po zakończeniu uroczystości w Kościele aktorka wyprawiła eleganckie, ale bez zbędnego przepychu przyjęcie w domu. To, jak udekorowała pokój, zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie. Dominującym kolorem była oczywiście biel, zaś na stole widniała wzorzysta zastawa i bukiety z tak zwanej gipsówki. Po obiedzie Helenkę odebrał z domu byłej żony Marcin Hakiel, by zabrać ją na spotkanie ze swoimi rodzicami. 

Uroczo?  

Czytaj także: Maciej Kurzajewski na pierwszym zdjęciu z wnuczką! Kadr poruszył internautów

Stół w domu Katarzyny Cichopek, komunia Heleny Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Stół w domu Katarzyny Cichopek, komunia Heleny Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Stół w domu Katarzyny Cichopek, komunia Heleny Hakiel
Fot. Instagram @katarzyna.cichopek

Takie przystrojenie stołu w swoim domu Katarzyna Cichopek zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.