Maciej Kurzajewski, 2023
Fot. Kurnikowski/AKPA
Z Życia gwiazd

Maciej Kurzajewski na pierwszym zdjęciu z wnuczką! Kadr poruszył internautów

„Cudowny widok. Trzy pokolenia na jednej fotografii”, czytamy

Olga Figaszewska 18 marca 2023 13:45
Maciej Kurzajewski, 2023
Fot. Kurnikowski/AKPA

Maciej Kurzajewski niedawno po raz pierwszy został dziadkiem. Dziennikarz nie mógł doczekać się momentu, gdy na świecie pojawi się jego wnuczka. Prowadzący Pytanie na śniadanie wraz z ukochaną udał się w podróż do Włoch, gdzie mieszka jego syn Franciszek i synowa. Nie posiada się z radości i właśnie w mediach społecznościowych pokazał pierwsze zdjęcie z wnuczką. Zdjęcie podbiło serca fanów. 

Maciej Kurzajewski o roli dziadka. Nie mógł się doczekać narodzin wnuczki

To prawdziwa rewolucja w życiu starszego syna Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Franciszek po raz pierwszy został tatą! Dokładnie 3 marca 2023 roku na świecie pojawiła się jego córeczka. Świeżo upieczony dziadek nie posiadał się z radości i z dumą ogłosił światu, że cała rodzina ma powody do świętowania. „Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was!. Cudowny dzień!!!”, pisał Maciej Kurzajewski.

Wcześniej w rozmowie z mediami opowiadał, że z niecierpliwością oczekiwał narodzin wnuczki. Jak czuje się w nowej roli dziadka? Towarzyszą mu tylko pozytywne emocje – radość i szczęście. „Powiedziałbym, że od lat przygotowywałem się na ten moment. [...] Będę dziadkiem, który da dużo energii tej cudownej, małej istocie”, zwierzał się Pudelkowi. Wtedy też nie szczędził komplementów Franciszkowi i jego żonie Laurze. Maciej Kurzajewski uważa ich za duet idealny i zapowiadał, że gdyby kiedykolwiek potrzebowali pomocy, to zawsze będzie obok.

„To jest chyba jeden z najbardziej radosnych momentów w naszym życiu, kiedy spodziewamy się dziecka. Cieszę się, że będę mógł cieszyć się z nimi wspólnie tą radością. Oni tworzą tak zgrabną rodzinę, tak doskonale zgraną, że tam wystarczy nie przeszkadzać. Wystarczy cieszyć się, być obok w każdej potrzebie. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś, to ja zawsze służę wsparciem, zwłaszcza tym, których kocham najbardziej”, dodawał w Pudelku.

Czytaj też: Pasja stała się jego sposobem na życie. Czym zajmuje się starszy syn Agaty Młynarskiej?

Maciej Kurzajewski na pierwszym zdjęciu z wnuczką

Po narodzinach wnuczki Maciej Kurzajewski nie czekał z decyzją. Wspólnie z Katarzyną Cichopek wyruszył w podróż do Włoch, by poznać najmłodszego członka rodziny. Już w piątek para dzieliła się z obserwatorami kadrami z lotniska. A w sobotę powitali wszystkich zdjęciami ze słonecznych Włoch.

„Pozdrawiamy Was ze słonecznej Italii”, pisała Katarzyna Cichopek. Z kolei na profilu Macieja Kurzajewskiego widzimy dziennikarza w towarzystwie syna i wnuczki podczas spaceru. Korzystają z pięknej pogody! „Ojciec i ojciec”, napisał prezenter. Pod postem nie zabrakło zachwytów i gratulacji.

„Cudowny widok”, „Trzy pokolenia na jednej fotografii 😍 wszystkiego dobrego dla Rodziców maleństwa”, „Miłe zaskoczenie! A ten serdeczny uścisk Pana syna świadczy tylko dobrze o waszych relacjach!”, „Gratulacje i uściski dla wszystkich trzech pokoleń ❤️”, „Cudownie tata z synem i wnuczką❤️”, czytamy.  

Sprawdź też: Chciał zostać premierem, rozbawiał całą Polskę... Co dziś robi i jak wygląda Karol Klementowski z Dużych Dzieci?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.