Ewa Orłoś straciła dziecko
Fot. Piotr BLAWICKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Macieja Orłosia i jego byłą żonę spotkał ogromny dramat. Para straciła dziecko: „Wyłam jak zwierzę”.

Ewa Orłoś przeszła też śmierć kliniczną

Rafał Kowalski 22 czerwca 2021 20:50
Ewa Orłoś straciła dziecko
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Zanim Maciej Orłoś poślubił Joannę Twardowską, przez kilka lat był mężem Ewy Orłoś. Małżeństwo przeżyło wspólnie dramat, jakim była strata dziecka. Kolejną ciążę była partnerka dziennikarza także przeszła z ogromnymi trudnościami. Przez obie te sytuacje związek pary rozpadł się. Super Express przypomniał dziś tę tragiczną historią, o której pani Ewa opowiedziała jednemu z magazynów w 2009 roku.

Ewa Orłoś o stracie dziecka

W magazynie Olivia 12 lat temu pojawił się wywiad z Ewą Orłoś, byłą żoną Macieja Orłosia, który wielu widzom kojarzy się z prowadzeniem Teleexpressu. Dziś dziennikarz jest jednak pracownikiem Radia Nowy Świat.

Niewiele osób wiedziało o tym, że kilkanaście lat temu zakochani stracili dziecko. Po tym jak Ewie i Maciejowi Orłoś urodził się pierwszy syn Rafał, partnera gwiazdora zaszła w drugą ciążę. Niestety noworodek przeżył jedynie 2 tygodnie. „Skulona w kącie pod prysznicem nie płakałam, ale wyłam jak zwierzę” wspominała Ewa Orłoś w archiwalnej rozmowie z magazynem Olivia.

Maciej Orłoś stracił dziecko
Fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Narodziny Antoniego – kolejnego syna Macieja i Ewy Orłosiów

Zrozpaczeni małżonkowie postanowili spróbować rodzicami jeszcze raz. Ta próba zakończyła się porodem kolejnego syna – Antoniego – ale jego mama niemal straciła życie. Ciąża była zagrożona.  By uratować dziecko musiałam leżeć plackiem. Najgorsza była świadomość, że przez to wszystko muszę przejść sama. Czułam, że Maciek oddalił się ode mnie, bo jego wizyty stawały się coraz rzadsze”. Opowiadała gazecie pani Ewa, która urodziła w 8. miesiącu po nagłym krwotoku. Lekarze musieli wykonać natychmiastową operację. W jej wyniku dziecko narodziło się zdrowe, ale ówczesna żona Macieja Orłosia zapadła w śmierć kliniczną.

Po wybudzeniu ze śpiączki Ewa Orłoś była sparaliżowana, a ponad to rozpadło się jej małżeństwo. Kobieta jeszcze kilka lat odczuwała zdrowotne skutki  tej przykrej sytuacji.

Jak dziś czuje się mama dwóch synów z zakończonego przed laty małżeństwa? SE.pl nie podało w najnowszym artykule tych informacji. Życzymy jednak dużo siły i zdrowia.

CZYTAJ TEŻ: Syn Macieja Orłosia jest zakochany! Jego serce podbiła gwiazda „Idola”

Ewa Orłoś straciła dziecko
Fot. Bartosz Krupa/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.