Maciej Orłoś, Joanna Twardowska-Orłoś, VIVA! 7/2017
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Macieja Orłosia jest zakochany! Jego serce podbiła gwiazda „Idola”

Zakochani opublikowali w sieci wspólne, czułe zdjęcie

Konrad Szczęsny 4 kwietnia 2021 11:06
Maciej Orłoś, Joanna Twardowska-Orłoś, VIVA! 7/2017
Fot. Olga Majrowska

Jest dumą sławnego taty i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Rafał Orłoś jest zakochany! Partnerka syna Macieja Orłosia udostępniła zdjęcia z wakacji, na których pozuje z ukochanym. Okazuje się, że to uczestniczka jednej z edycji programu „Idol”. Razem prezentują się naprawdę zjawiskowo...

Życie prywatne Macieja Orłosia: żona, dzieci

Przez lata prowadził „Teleexpress”, jednak na początku września 2016 roku zakończył współpracę z Telewizją Polską. Początkowo związał się z Wirtualną Polską, później z Radiem Zet oraz założył kanał w serwisie Youtube. Obecnie zaś tworzy zespół radia Nowy Świat. Prowadzi również szkolenia związane z wystąpieniami publicznymi i tym, jak radzić sobie ze stresem w takich sytuacjach.

Prywatnie Maciej Orłoś jest związany z właścicielką firmy PR Joanną Twardowską-Orłoś. To jednak trzecie małżeństwo dziennikarza. Z drugiego doczekał się dwóch synów: Rafał oraz Antoniego. Z obecną żoną wychowuje natomiast syna Kubę oraz córkę Melanię. Najmłodsze pociechy były zresztą inspiracją do stworzenia serii książek, której są również bohaterami: „Tajemnicze przygody Kubusia”, „Tajemnicze przygody Meli”, „Kuba i Mela dają radę”, autorstwa ich sławnego taty.

Czytaj też: „Stworzyłem spokojny dom, z którego nikt nie ucieka’’. Wyjątkowa rozmowa Macieja Orłosia z żoną Joanną w nowej VIVIE!

Maciej Orłoś, Joanna Twardowska-Orłoś, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Olga Majrowska

Maciej Orłoś z żoną Joanną Twardowską-Orłoś, sesja dla „VIVY!”, kwiecień 2017

Maciej Orłoś, Dzień Dobry TVN, 22.12.2018 rok
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Maciej Orłoś, Dzień Dobry TVN, 22.12.2018 rok

Kim jest Rafał Orłoś, syn Macieja Orłosia? 30-latek jest zakochany

Mimo podejmowania prób pracy przed kamerą, syn Macieja Orłosia nie poszedł w ślady sławnego taty. Prowadzi natomiast własną agencję artystyczną RO Production, która zajmuje się karierami Sarsy czy zespołu LemON. Z wykształcenia jest producentem filmowym. Ukończył Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ma 30 lat i przed pandemią często bywał w modnych warszawskich miejscach, takich jak plac Zbawiciela. 

Czy po powrocie do normalności zacznie pojawiać się regularnie na salonach w towarzystwie ukochanej? Okazuje się, że Rafał Orłoś spotyka się z uczestniczką jednej z edycji „Idola”, Patrycją Jewsienią. Dziewczyna zajęła w programie emitowanym przez Polsat w 2017 roku 6. miejsce.

Zobacz także: Maciej Orłoś po 25 latach odchodzi z "Teleexpressu". Co mówił w wywiadzie o swojej pracy?

Rafał Orłoś, Patrycja Jewsienia, wakacje w Egipcie, kwiecień 2021
Fot. Instagram @patrycjajewsienia

Rafał Orłoś na zdjęciu z Patrycją Jewsienią, wakacje w Egipcie, kwiecień 2021

Rafał Orłoś spotyka się z Patrycją Jewsienią. Wspólne zdjęcia pary

Do sieci trafiły właśnie wspólne zdjęcia pary z egzotycznych wakacji w Egipcie. Zakochani czule się się na nich obejmują. Widać, że łączą ich bardzo bliskie relacje... 

Kim jest Patrycja Jewsienia? Śpiew to jej wielka pasja i żywioł. Poza wzięciem udziału w programie „Idol”, w którym rzuciła jurorów na kolana swoją interpretacją przeboju Justina Timberlake’a, pojawiła się także w jednym z odcinków „Szansy na sukces”. Otrzymała wówczas wyróżnienie.

Patrycja Jewsienia ma 25 lat i poza muzyką ma również inną pasję: stylizacje paznokci. Jej talent doceniły gwiazdy rodzimego show-biznesu, takie jak Reni Jusis, Julia Wieniawa czy Margaret. Młoda wokalistka prowadzi swój profil na portalu Facebook 

Rafał Orłoś, Patrycja Jewsienia, wakacje w Egipcie, kwiecień 2021
Fot. Instagram @patrycjajewsienia

Rafał Orłoś, Patrycja Jewsienia, wakacje w Egipcie, kwiecień 2021
Fot. Instagram @patrycjajewsienia

Rafał Orłoś spotyka się z gwiazdą „Idola”, Patrycją Jewsienią

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…