Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał zawiesza karierę? Poprosiliśmy go o komentarz

Damian Duda 1 grudnia 2016 21:15
Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Musiał, który dzięki „Rodzince.pl’’ został jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, najprawdopodobniej na jakiś czas zrezygnuje z gry w serialu oraz z udziału w programach rozrywkowych. Dlaczego? Zapytaliśmy o to młodego aktora.

 

Maciej Musiał rezygnuje z aktorstwa?

O tym, że Maciej Musiał zawiesi telewizyjną karierę, poinformował serwis Pudelek.pl. Z prośbą o komentarz zadzwoniliśmy do samego zainteresowanego. Aktor nie zaprzeczył tym informacjom. Nie chciałbym się do tego odnosić - powiedział w rozmowie z dziennikarzem „VIVY!’’.

 

Maciej Musiał – studia w Krakowie 

Jaki jest powód tych działań? Już w październiku pisaliśmy o konieczności zawieszenia kariery przez młodego aktora. Musiał rozpoczął studia na PWST w Krakowie, a regulamin Akademii Teatralnej nie pozwala studentom na czynne uprawianie zawodu na pierwszym roku studiów. Mimo że dostał się zarówno do krakowskiej, jak i warszawskiej szkoły, zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Małopolski.

 

Studia Filozoficzne na UW

Maciej Musiał w 2014 r. zdał maturę i rozpoczął naukę na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety, obowiązki zawodowe okazały się dla młodego gwiazdora nie do pogodzenia z edukacją. Po pierwszym semestrze zrezygnował ze studiów.

 

Zobacz także: Brunetki czy blondynki? Maciej Musiał o kobiecie idealnej

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.