Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał zawiesza karierę? Poprosiliśmy go o komentarz

Damian Duda 1 grudnia 2016 21:15
Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Musiał, który dzięki „Rodzince.pl’’ został jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, najprawdopodobniej na jakiś czas zrezygnuje z gry w serialu oraz z udziału w programach rozrywkowych. Dlaczego? Zapytaliśmy o to młodego aktora.

 

Maciej Musiał rezygnuje z aktorstwa?

O tym, że Maciej Musiał zawiesi telewizyjną karierę, poinformował serwis Pudelek.pl. Z prośbą o komentarz zadzwoniliśmy do samego zainteresowanego. Aktor nie zaprzeczył tym informacjom. Nie chciałbym się do tego odnosić - powiedział w rozmowie z dziennikarzem „VIVY!’’.

 

Maciej Musiał – studia w Krakowie 

Jaki jest powód tych działań? Już w październiku pisaliśmy o konieczności zawieszenia kariery przez młodego aktora. Musiał rozpoczął studia na PWST w Krakowie, a regulamin Akademii Teatralnej nie pozwala studentom na czynne uprawianie zawodu na pierwszym roku studiów. Mimo że dostał się zarówno do krakowskiej, jak i warszawskiej szkoły, zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Małopolski.

 

Studia Filozoficzne na UW

Maciej Musiał w 2014 r. zdał maturę i rozpoczął naukę na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety, obowiązki zawodowe okazały się dla młodego gwiazdora nie do pogodzenia z edukacją. Po pierwszym semestrze zrezygnował ze studiów.

 

Zobacz także: Brunetki czy blondynki? Maciej Musiał o kobiecie idealnej

 

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.