Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał zawiesza karierę? Poprosiliśmy go o komentarz

Damian Duda 1 grudnia 2016 21:15
Maciej Musiał, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Musiał, który dzięki „Rodzince.pl’’ został jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, najprawdopodobniej na jakiś czas zrezygnuje z gry w serialu oraz z udziału w programach rozrywkowych. Dlaczego? Zapytaliśmy o to młodego aktora.

 

Maciej Musiał rezygnuje z aktorstwa?

O tym, że Maciej Musiał zawiesi telewizyjną karierę, poinformował serwis Pudelek.pl. Z prośbą o komentarz zadzwoniliśmy do samego zainteresowanego. Aktor nie zaprzeczył tym informacjom. Nie chciałbym się do tego odnosić - powiedział w rozmowie z dziennikarzem „VIVY!’’.

 

Maciej Musiał – studia w Krakowie 

Jaki jest powód tych działań? Już w październiku pisaliśmy o konieczności zawieszenia kariery przez młodego aktora. Musiał rozpoczął studia na PWST w Krakowie, a regulamin Akademii Teatralnej nie pozwala studentom na czynne uprawianie zawodu na pierwszym roku studiów. Mimo że dostał się zarówno do krakowskiej, jak i warszawskiej szkoły, zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Małopolski.

 

Studia Filozoficzne na UW

Maciej Musiał w 2014 r. zdał maturę i rozpoczął naukę na Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Niestety, obowiązki zawodowe okazały się dla młodego gwiazdora nie do pogodzenia z edukacją. Po pierwszym semestrze zrezygnował ze studiów.

 

Zobacz także: Brunetki czy blondynki? Maciej Musiał o kobiecie idealnej

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?