Lily Collins na main
Fot. Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic
VIVA! Tylko u nas

Lily Collins wyszła za mąż. Jej suknia ślubna to krawieckie dzieło sztuki

Wybrankiem gwiazdy został jej wieloletni partner i znany reżyser

Redakcja VIVA! 8 września 2021 11:45
Lily Collins na main
Fot. Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Lily Collins to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Sławę przyniósł jej udział w disnejowskiej produkcji Królewna śnieżka. Lily opinii publicznej znana była jednak już od dziecka. W końcu jej ojcem jest nie kto inny jak sam Phil Collins z zespołu Genesis. Lily w miniony weekend stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka wzięła sekretny ślub, o którym nie zdążyły dowiedzieć się żadne media. Dopiero teraz gwiazda podzieliła się w sieci zdjęciami z tego ważnego dla niej dnia. Na fotkach zamieszczonych na jej Instagramie widzimy jak Lily promieniowała tego dnia szczęściem!

Jak wyglądała suknia ślubna Lily Collins?

Wybrankiem Lily Collins został jej wieloletni partner, znany amerykański reżyser Charlie McDowell. Para zna się od wielu lat, na ślub zdecydowała się jednak dopiero w tym roku. Obojgu zależało na tym, aby było to kameralna i intymna ceremonia, dlatego nie poinformowali o tym mediów. Dopiero na bazie ze zdjęć z Instagrama świeżo upieczonej panny młodej możemy dowiedzieć się, jak tego dnia wyglądała.

Suknia ślubna, na którą zdecydowała się panna Collins, robi nie lada wrażenie. Lily miała na sobie zjawiskową, koronkową kreację do ziemi o kroju syreny, na którą narzuciła pasujący welon. A ten służył jednocześnie jako długa, dopełniająca stylizacji peleryna. Za cały projekt odpowiada ulubiony projektant amerykańskich gwiazd, czyli Ralph Lauren. Lily zadbała też, aby w dniu ślubu olśniewać urodą. Gwiazda zaczesała włosy gładko na bokach, a na górze głowy zebrała je w kok.

Jak Wam się podoba Lily Collins w ślubnym wydaniu? Myślicie, że w Stanach zapanuje teraz moda na koronkowe suknie ślubne dopełnione peleryną? 

Lily Collins na środek
Fot. Photo by JOCE/Bauer-Griffin/GC Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.