Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News
MUNDIAL 2018

Robert Lewandowski miażdży kolegów z boiska po przegranym meczu z Kolumbią! 

„Jakości było za mało’’

Damian Duda 24 czerwca 2018 22:12
Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Po meczu reprezentacji Polski z Senegalem wszyscy oczekiwali, że spotkanie z Kolumbią poprawi notowania polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Niestety, tak się nie stało. Polska przegrała z drużyną z Ameryki Południowej aż 0 do 3, co sprawiło, że nikt już nie ma nadziei, że nasza reprezentacja wyjdzie ze swojej grupy.

Robert Lewandowski o meczu Polski z Kolumbią

Słowa kapitana biało-czerwonych nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do tego, że wynik w trakcie niedzielnego meczu nie był przypadkowy. Robert Lewandowski, ujmując to delikatnie, nie jest zadowolony z gry naszych piłkarzy i kieruje pod ich adresem wiele gorzkich słów.


„To nie jest tak, że przegraliśmy minimalnie. Więc walczyliśmy, ale na ten moment nic więcej nie mogliśmy zrobić. Myślę, że wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało tak, jak powinno. Jak nie ma z czego, to ciężko cokolwiek czasami zrobić. Niestety, byłem osamotniony, ale walczyliśmy. Ja też walczyłem. Robiłem wszystko, ale samą walką meczu się nie wygra na mundialu. Trzeba tę jakość dołożyć a zdecydowanie tej jakości było za mało’’, powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z reporterem Telewizji Polskiej.

A Ty jak oceniasz mecz naszej reprezentacji? Zgadzasz się z opinią Lewego?  

Mundial 2018: Polacy płakali po przegranym meczu z Kolumbią
Fot. East News

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…