Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News
MUNDIAL 2018

Robert Lewandowski miażdży kolegów z boiska po przegranym meczu z Kolumbią! 

„Jakości było za mało’’

Damian Duda 24 czerwca 2018 22:12
Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Po meczu reprezentacji Polski z Senegalem wszyscy oczekiwali, że spotkanie z Kolumbią poprawi notowania polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Niestety, tak się nie stało. Polska przegrała z drużyną z Ameryki Południowej aż 0 do 3, co sprawiło, że nikt już nie ma nadziei, że nasza reprezentacja wyjdzie ze swojej grupy.

Robert Lewandowski o meczu Polski z Kolumbią

Słowa kapitana biało-czerwonych nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do tego, że wynik w trakcie niedzielnego meczu nie był przypadkowy. Robert Lewandowski, ujmując to delikatnie, nie jest zadowolony z gry naszych piłkarzy i kieruje pod ich adresem wiele gorzkich słów.


„To nie jest tak, że przegraliśmy minimalnie. Więc walczyliśmy, ale na ten moment nic więcej nie mogliśmy zrobić. Myślę, że wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało tak, jak powinno. Jak nie ma z czego, to ciężko cokolwiek czasami zrobić. Niestety, byłem osamotniony, ale walczyliśmy. Ja też walczyłem. Robiłem wszystko, ale samą walką meczu się nie wygra na mundialu. Trzeba tę jakość dołożyć a zdecydowanie tej jakości było za mało’’, powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z reporterem Telewizji Polskiej.

A Ty jak oceniasz mecz naszej reprezentacji? Zgadzasz się z opinią Lewego?  

Mundial 2018: Polacy płakali po przegranym meczu z Kolumbią
Fot. East News

Robert Lewandowski, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?