Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Lara Gessler została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Serdecznie gratulujemy!

Gabriela Czernecka 20 października 2020 17:59
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler po raz pierwszy została mamą. Jako pierwszy informację podał serwis Pudelek.pl powołując się na swojego informatora. Według portalu, pierwsze dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga jest już na świecie. Serdecznie gratulujemy!

Lara Gessler urodziła

Autorka Słodkiego Zielnika Lary i właścicielka Słodki Słony, Lara Gessler, właśnie po raz pierwszy została mamą. Córka Magdy Gessler urodziła córeczkę. Już jakiś czas temu wyjawiła, że wraz z ukochanym wybrała imię dla swojego maluszka. „Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie”, powiedziała w wywiadzie dla jastrzabpost.pl. Lara Gessler wyznała wówczas, że ciąża jej służy: „Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży”.  Radosną nowiną Lara Gessler podzieliła się pod koniec kwietnia i od tamtej pory chętnie dodawała zdjęcia, na których w pełni prezentowała swoje ciążowe krągłości.

Przyznała także, że córeczka pojawi się na świecie na przełomie września/października. Wygląda na to, że ten dzień już nastał, bowiem serwis pudelek.pl podaje właśnie, że Lara Gessler urodziła. „Dziewczynka jest zdrowa, wszystko poszło dobrze”, zdradza serwisowi znajoma Lary. „Magda jest zachwycona i przeszczęśliwa”, dodaje źródło serwisu.

Jak na razie jednak ani Lara ani jej mąż Piotr nie potwierdzili radosnej wiadomości.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.