Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Lara Gessler zdradziła szczegóły ślubu! Wiemy, ile kosztowała jej sukienka

Cena jest zaskakująco niska!

Konrad Szczęsny 20 października 2020 08:58
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Limuzyna, przepych i luksus? Nic podobnego! Lara Gessler ujawniła szczegóły sekretnego ślubu, który wzięła z Piotrem Szelągiem w zeszłym tygodniu. Był naprawdę skromny. Córka restauratorki zdradziła również, ile dokładnie kosztowała jej suknia ślubna... Cena jest zaskakująco niska!

Lara Gessler o szczegółach ślubu z Piotrem Szelągiem

To, że po raz drugi wyszła za mąż, zdradziła, publikując wymowne zdjęcie z ukochanym. Lara Gessler ma na nim białą sukienkę, w ręce zaś trzyma bukiet z jesiennych kwiatów. Fotografia w krótkim czasie obiegła media , zaś w końcu sama zainteresowana potwierdziła radosną informację. Kilka dni później opublikowała natomiast kolejne zdjęcie, tym razem widać na nim już było całe sylwetki państwa młodych.

Jak wyglądał drugi ślub Lary Gessler? O tym córka restauratorki opowiedziała magazynowi „Party”. Zdradziła, że wraz z ukochanym podjęli decyzję o sformalizowaniu związku spontanicznie. Na uroczystości nie pojawiła się nawet Magda Gessler, która przebywała w tym czasie na zagranicznych wakacjach z ukochanym! W tym wyjątkowym dniu wspierał natomiast siostrę Tadeusz Muller ze swoją nową dziewczyną, Jagodą.

„Na ostatniej prostej przed porodem zorganizowaliśmy pod Warszawą bardzo skromną uroczystość, tylko dla nas”, zwierzyła w rozmowie z dwutygodnikiem Lara.

Ile kosztowała suknia ślubna Lary Gessler? Zaskakująco mało!

Już wcześniej pisaliśmy, że stylizacja ślubna Lary Gessler nie należała do najdroższych. Córka restauratorki wybrała sukienkę Bethany od Laurella o długości maxi w kolorze ecruu – to polska marka. Jak się okazuje, kosztowała ona naprawdę niewiele, bo tylko 259 złotych! 

Mimo tego była świetnie dopasowana do figury Lary. Dzięki głębokiemu wycięciu z boku podkreśliła jej zgrabne nogi, zaś rękawy z bufkami dodały szyku. Dopasowana stylizacja idealnie podkreśliła również ciążowe krągłości córki Magdy Gessler. 

Oryginalnie model ten wykonany jest z kwiecistej tkaniny (w sklepie internetowym marki dostępny w dwóch wariantach za odpowiednio 259 i 119,40 złotych), jednak Lara poprosiła, by „odszyto jej taką samą suknię w ecruu”, co oczywiście zostało spełnione. 

„Projektantka nawet nie wiedziała, że kupuję od niej suknię na ślub”, zdradziła.

Lara Gessler w tej sukience prezentowała się naprawdę wyjątkowo! Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesteś ✨♥️🕊 @piotr.szelag #miłość #love #razem #dziękuję Fot @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.