Lady Gaga
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI!

Fani Lady Gagi podejrzewają, że piosenkarka jednak jest w ciąży!

Dowodem ma być nowe zdjęcie artystki...

Ksenia Krasko 19 lipca 2019 08:57
Lady Gaga
Fot. East News

Gorące plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera nie milkną! W zeszłym tygodniu sieć dosłownie eksplodowała po doniesieniach amerykańskich magazynów. Media sugerują, że piosenkarka już od miesiąca mieszka w domu Coopera i para myśli o dziecku.

Czy Lady Gaga jest w ciąży?

Najnowsze zdjęcie artystki tylko podgrzewa atmosferę wokół skandalu związanego z trójkątem Lady Gaga – Bradley Cooper – Irina Shayk. Piosenkarka wybrała się ostatnio na premierę swoich kosmetyków Haus Laboratories. Uważni fani szybko zwrócili uwagę na zaokrąglony brzuszek gwiazdy, wyraźnie widoczny w dopasowanej czarnej sukience. Według niektórych to ewidentna ciąża, według innych – zła dieta. Oceńcie sami!

Lady Gaga, Lady Gaga jest w ciąży?
Fot. Forum

Lady Gagę oskarża się o rozpad związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk, ponieważ pierwsze doniesienia o kryzysie w związku aktora i modelki pojawiły się zaraz po rozpoczęciu zdjęć do filmu Narodziny gwiazdy, w którym piosenkarka zagrała główną rolę. Niedługo potem artystka poinformowała o zerwaniu zaręczyn z Christianem Carino. Kiedy wraz z Cooperem wykonywała swój przebój Shallow podczas tegorocznych Oscarów, nie udało im się ukryć bliskości, która połączyła ich na planie zdjęciowym. W czerwcu 2019 roku Irina Shayk wyprowadziła się z domu byłego partnera.

Lady Gaga, Irina Shayk i Bradley Cooper konsekwentnie milczą i nie udzielają żadnych informacji dotyczących domniemanego romansu, ewentualnego rozstania i ciąży. Fani całej trójki z niecierpliwością czekają na pierwsze komentarze. 

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Bradley Cooper, Lady GaGa i Irina Shayk - Oscary 2019. Prawa o ich relacji
Fot. A.M.P.A.S./PictureLux/agefotostock/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.